Policijos pajėgas papildė nauja pareigūnė

Pasvalio rajono policijos komisariato nuotrauka

Prie Pasvalio rajono policijos komisariato komandos prisijungė nauja pareigūnė – meškalaukietė Agnė Baranauskienė! Jauna moteris Pasvalyje atliko praktiką, o nuo šiol Reagavimo skyriuje vykdys ir atsakingą tarnybą.

Agnės istorija liudija, kad užsispyrimas ir atkaklus tikslo siekimas – itin svarbios ir ilgainiui vaisius duodančios žmogaus savybės. Ji apsisprendė tapti policijos pareigūne dar mokydamasi Joniškėlio Gabrielės-Petkevičaitės-Bitės gimnazijoje. Ten aktyviai dalyvavo įvairiuose policijos pareigūnų mokyklos vykdomuose renginiuose. Įstoti į Lietuvos policijos mokyklą nebuvo lengva – atranka itin griežta. Tačiau ryžtas – stipresnis už kliūtis… Galiausiai, baigusi mokslus, A. Baranauskienė grįžo į Pasvalį.

Gimtame mieste sportiška mergina dirbo gelbėtoja Pasvalio Sporto mokyklos baseine. O šiandien ji – viena iš policijos angelų sargų. 

Reagavimo skyriaus viršininkas Andrius Bučinskas, Agnės praktikos vadovas, ją apibūdino kaip motyvuotą, besiimančią iniciatyvos ir dedančią pastangų. Matomas jos noras dirbti būtent policijos darbą. Be to, Agnė greitai perpranta informaciją ir prisitaiko prie esamos situacijos. Jaunoji pareigūnė – komunikabili ir noriai bendrauja. Šios asmeninės savybės leidžia spręsti, kad tokiam darbui ji – kone sutverta. 

Pati Agnė pripažįsta, kad policijos pareigūnės darbas – jos svajonė… Agnę ir namuose supa pareigūnai – jos tėtis, brolis, taip pat ir vyras yra ugniagesiai gelbėtojai: „Norėjau šeimos pareigūnų kelią pratęsti ir policijoje. Kiek teko susidurti su šios profesijos atstovais (renginiuose, įvykiuose), tai tik iš gerosios pusės. Darbas visuomenei, pagalba sprendžiant problemas, galimybė vykti pas žmones ir leisti jiems išsikalbėti (o šio elementaraus dalyko labai trūksta) mane labai sužavėjo.“ 

Agnė su vyru ir vaikučiu gyvena netoli savo tėviškės, Gustonių kaime. Šalia – ir draugai, artimieji, pažįstami žmonės… Tad ieškoti darbo kažkur toli visai nesinorėjo – Agnė žengia svajonių profesijos keliu gimtame krašte.

Personalo ir vadovų atranka https://www.primumesse.lt/tiesiogine-vadovu-paieska-atranka-executive-search/

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.