Galimybių paso prireiks ne visuose Pasvalio prekybos centruose

Nuo rugsėjo 13 dienos įsigalios draudimas į didesnes nei 1500 kvadratinių metrų prekybinio ploto parduotuves ar kitas prekybines erdves įsileisti klientus be Galimybių paso ar jam prilygstančio dokumento. 

Kreipėmės į didžiuosius mūsų mieste įsikūrusius prekybos centrus prašydami paaiškinti, kaip jie planuoja dirbti nuo pirmadienio. 

Kaip mus informavo tik užvakar Pasvalyje atidaryto prekybos centro „Pepco“ skaitmeninės rinkodaros ir komunikacijos specialistė Baltijos šalims Marta Butkevič, jų parduotuvėje Galimybių pasas bus privalomas. 

„Remiantis LR Vyriausybės priimtu nutarimu, nuo rugsėjo 13 dienos į „Pepco“, kaip ir į kitas ne maisto ar nebūtinų prekių parduotuves, pirkėjai galės patekti tik pateikę Galimybių pasą. Šiuo metu intensyviai ruošiamės naujai tvarkai – testuojame įrenginius, kuriais bus tikrinamas Galimybių pasas, instruktuojame savo darbuotojus, kad apsipirkimas mūsų parduotuvėse būtų kuo sklandesnis ir išvengtume galimų nesusipratimų. Tai bus nemažas pokytis tiek mums, tiek pirkėjams, tačiau mums yra svarbi pirkėjų ir darbuotojų sveikata, todėl dedame visas pastangas tai užtikrinti“, – laiške „Darbui“ tikino Marta Butkevič. 

Net į dvi Pasvalyje įsikūrusias „Maximos“ prekybos tinklo parduotuves galės patekti visi norintys. 

„Nė vienoje iš „Maximos X“ parduotuvių, esančių Pasvalyje, nebus prašoma parodyti Galimybių paso. Jų plotas yra mažesnis nei 1500 kv. m. Tačiau šiose parduotuvėse, kaip ir iki šiol, prašysime savo klientų apsiperkant saugoti mūsų darbuotojus ir kitus pirkėjus, t. y. dėvėti kaukes, laikytis saugaus atstumo, dezinfekuoti rankas, neiti apsipirkti jaučiant peršalimo simptomus ir pan.“, – informavo „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė. 

Galimybių paso nebus reikalaujama ir užsukusiems į „Iki“ prekybos centrą. Apie tai mums pranešė šį prekybos tinklą valdančios UAB „Palink“ komunikacijos vadovė Vaida Budrienė. 

O štai neseniai atnaujintas ir išplėstas prekybos centras „Norfa“ jau patenka į nuo pirmadienio įsigalėsiančių ribojimų akiratį. 

„Visose XXL (31 parduotuvė) ir HYPER (4 parduotuvės) formato „Norfose“ bus prašoma Galimybių paso. Pasvalyje, Ežero gatvėje, įsikūrusi „Norfa“ yra XXL formato, – pranešė „Norfos“ atstovas spaudai Darius Ryliškis. 

Net kelias dideles parduotuves valdanti bendrovė „Pasvalio žemtiekimas“ taip pat žada laikytis naujosios tvarkos: 

– Pagal LR Vyriausybės nustatytus reikalavimus planuojame, kad nuo rugsėjo 13 d. maisto prekių parduotuvės, esančios Pasvalyje bei Joniškėlyje, dirbs be Galimybių paso tikrinimo. O Taikos ir Mūšos gatvėse įsikūrusiose valgyklose bei parduotuvėse „Senukai“, „Statybų duona“ ir Joniškėlio ūkinių prekių parduotuvėje Galimybių pasas bus privalomas, – sakė telefonu kalbintas bendrovės „Pasvalio žemtiekimas“ direktorius Jonas Strazdas. 

Belieka pridurti, kad parduotuvėse, kuriose bus tikrinamas Galimybių pasas, kaukių dėvėjimas bus ne privalomas, o tik rekomenduojamas. 

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.