Kviečia į kandidatų į Seimą debatus

Politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ kviečia nežaisti su likimu ir rimtai pradėti jiems ruoštis: dalyvauti debatuose tarp kandidatų į Seimą visose Lietuvos vienmandatėse apygardose. 

Artėjant 2020 m. Seimo rinkimams Žiemgalos vienmandatės apygardos gyventojai vėl rinks savo atstovą net iš 11 kandidatų! Kaip ir kaskart prieš rinkimus visi kandidatai kalba apie nuveiktus darbus ir dalija pažadus rinkėjams, todėl išsirinkti nėra lengva. Nešališkas politikos stebėsenos tinklas „Žinau, ką renku“ organizuoja Žiemgalos rytinės vienmandatės apygardos kandidatų į Seimą debatus ir siūlo išsirinkti savo kandidatą. Debatai vyks rugsėjo 26 d., 16 val., Pasvalio muzikos mokykloje. Tinklas veikia nešališkai, todėl debatuose dalyvauti kviečiami visi kandidatai. Debatus moderuos LRT žurnalistė Jurgita Čeponytė. Būtina išankstinė registracija Facebook renginyje ( http://tiny.lt/7bryww7). Likus laisvų vietų, bus galima dalyvauti ir neužsiregistravus. 

„Kaip likimas duos“ – dažnai sakome artėjant Seimo rinkimams, o rinkimų rytą skundžiamės, kad vėl išrinkti ne tie. Šiemet siūlome nepalikti rinkimų likimo valiai ir susipažinti su kandidatais iš arti debatuose, užduoti jiems rūpimus klausimus ir išsirinkti savo atstovą!”, – sako tinklo savanoriai Žiemgalos rytinėje apygardoje.

Debatuose kandidatai į Seimą diskutuos aktualiomis nacionalinės ir regioninės politikos temomis, atsakys į rinkėjų klausimus, viešai pristatys savo pažadus, kurie bus įrašyti. 

„Žinau, ką renku“ – tai nešališkas politikos stebėsenos tinklas, kuris vykdo priešrinkiminę stebėseną nuo 2014 metų, siekdamas, kad rinkėjai aktyviai ir sąmoningai dalyvautų rinkimuose bei sustiprėtų informuotas dialogas tarp politikų ir rinkėjų. Tuo tikslu organizuojame priešrinkiminius debatus. Taip pat turime internetinę politikos stebėsenos platformą https://www.zinaukarenku.lt/ , kurioje kviečiame rinkėjus užduoti klausimus politikams! Tinklo Seimo rinkimų veiklų organizavimas bendrai finansuojamas pagal Europos Sąjungos programą „Erasmus+

„Žinau, ką renku“ inf.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.