Derlių saugiausia gabenti dėvint sauskelnes

Eile
Derlių supirkėjams gabenančių žemdirbių technikos eilės – tikrai ilgos. Tad neverta stebėtis, jog laukiant jose po kelias valandas, prispiria ir neatidėliotini reikalai.

„Grūdus atvežančių ūkininkų technikos ilgos eilės prie „Amilinos“ vartų išsirikiuoja kasdien. Prie sunkvežimių ir traktorių variklių keliamo triukšmo jau pripratome. Bet tenka nerimauti dėl aplinkos teršimo problemų. Juk eilėje, kuri dažnai nutįsta net iki „Pasvalio gerovės“, vairuotojai turi laukti tris ar net keturias valandas. Per tokį laiką ne vieną iš jų prispiria gamtiniai reikalai. O tualetų jiems atlikti nėra. Todėl nebegalintys ištverti ne tik sisioja, bet ir kakoja kur nors palei gatvę arba po savo sunkvežimio ar traktoriaus priekaba. Kadangi nėra lietaus, visą laukusiųjų eilėse „palikimą“ jau matome. Baisu pagalvoti, kaip mūsų gatvė atrodys dar po vieno kito mėnesio. Nes derlių gabenančiųjų eilės prie „Amilinos“ netrumpės ir rudenį. Kai tokia betvarkė, nesam apdrausti ir nuo kokios nors infekcijos“, – skudėsi praėjusią savaitę į mūsų laikraščio redakciją užsukę Geležinkeliečių gatvės gyventojai.

Deja, pasidomėjus, ką sprendžiant šią problemą yra nuveikę grūdų supirkėjai, bendrovės „Amilina“ Pasvalio punkto vedėjas Vigytas Gertas tikino, jog rūpintis eilėje prie vartų laukiančiųjų gamtiniais reikalais įmonė neprivalo. „Gatvė nėra mūsų nuosavybė. Taigi ir ją prižiūrėti turėtų Savivaldybė. Mes biotualetų už savo lėšas tikrai palei gatvę nestatysime“, – garantavo V. Gertas.

Edvardas BALČIŪNAS

Visą straipsnį skaitykite 2015-08-25 „Darbe“.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

2 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.