Varžovai įstrigo gynybos gniaužtuose

Virtuozišku žaidimu žavėjo Michael Dixon.

BEKO-LKL čempionato penktoje turnyrinės lentelės vietoje esantys Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai dar labiau sustiprino savo pozicijas. Sekmadienį namuose mūsų krepšininkai, sužaidę vienas gražiausių rungtynių šį sezoną, įtikinamai 89:64 (19:18, 24:8, 19:22, 27:16) įveikė laipteliu aukščiau stovinčią Utenos „Juventus“ ekipą.
Prieš rungtynes salėje pirmą kartą nuskambėjo Rimvydo Mitkaus vadovaujamo Pasvalio choro „Canticum Novum“ atliekamas valstybės himnas. Po rungtynių socialiniame tinkle „Facebook“ pasirodė šmaikščių komentarų, kad solidi įžanga įkvėpė trenerio Manto Šerniaus auklėtinius. Per rungtynių pertraukėles gausiai susirinkusiems žiūrovams neleido nuobodžiauti jaunosios šokėjos iš Panevėžio „Energy“ klubo. Tarp krepšinio sirgalių buvo nemažas būrys iš Utenos atvykusių „Juventus“ komandos aistruolių.
Rungtynes taikliu dvitaškiu pradėjo „Juventus“ puolėjas Arvydas Šikšnius. Po minutės dviem baudos metimais rezultatą išlygino Laimonas Kisielius, o Aidas Viskontas netrukus jį persvėrė 4:2. Nuo šio momento „Pieno žvaigždės“ visą laiką pirmavo. Pirmajame kėlinyje mūsiškiai stabdė varžovus pražangomis, kurių surinko net 11. Antrojo kėlinio pradžioje du tritaškius iš eilės į „Juventus“ krepšį smeigė Benjamin Brust, padidindamas persvarą iki penkių taškų 25:20. Pavyzdinga mūsiškių gynyba visiškai sukaustė uteniškių puolimą – per dešimt minučių jie sugebėjo pelnyti tik 8 taškus. Ketvirtą asmeninę pražangą gavo „Juventus“ vidurio puolėjas Vaidas Čepukaitis. Tuo tarpu mūsiškiai per antrą kėlinį prasižengė tik kartą. Po ilgosios pertraukos L. Kisieliaus dvitaškis padidino „Pieno žvaigždžių“ pranašumą iki 19 taškų: 49:30. Tačiau po Edgaro Stanionio ir Nikitos Barinovo taiklių tolimų metimų varžovai priartėjo 49:37. Trečiojo kėlinio pabaigoje individualiu meistriškumu blykstelėjęs Michael Dixon vėl padidino persvarą. Paskutiniame rungtynių ketvirtyje toliau puikiu žaidimu žavėjo M. Dixon, M. Brust ir kiti aikštelėje buvę žaidėjai, tad „Pieno žvaigždės“ šventė įspūdingą pergalę 25 taškų skirtumu.