„Vilties“ centro lankytoja – Pasaulio čempionė

Čempionate Lietuvai atstovavo „Kamuido“ klubo sportininkai. Dešinėje – klubo vadovas Gintaras Kazilionis ir projektų vadovė Laura Kazilionė. Feisbuko nuotr.

Praėjusį sekmadienį, birželio 18-ąją, Belgijos Antverpeno mieste vyko „I–Karate–Global“ para-karatė Pasaulio čempionatas. Jame varžėsi 146 įvairias negalias turintys sportininkai iš dešimties pasaulio šalių. Lietuvai atstovavo mūsų kraštiečio Gintaro Kazilionio vadovaujamo kiokušin karatė klubo „Kamuido“ sportininkai.

Pasvalietė Raimonda Giedrytė pelnė svariausią čempionato apdovanojimą. Feisbuko nuotr.

Čempionato programa buvo labai įvairi: sportininkai kovojo kata individualiose ir komandinėse rungtyse – net 47-iose negalios kategorijose. Mūsų šalies pasiuntiniai susižėrė visą krūvą svarių apdovanojimų. Kata rungtyje pasaulio čempionės titulą iškovojo Pasvalio sutrikusio intelekto žmonių užimtumo centro „Viltis“ lankytoja 37 metų Raimonda Giedrytė. Pirmąją vietą bendroje kata ir integruoto kumitė rungtyje laimėjo vienuolikmetis varėniškis Gabrielius Matas Taraškevičius. „Kamuido“ auklėtiniai taip pat pasidabino dviem sidabro ir dviem bronzos medaliais bei užėmė tris ketvirtąsias vietas.

Daugiau: sportinė apranga