Virtuali kelionė po kaimą jau tapo kasdienybe Gulbinėnų bendruomenės nariams

Gulbinėnų krašto bendruomenė svečius vilioja interaktyvia kelione po kaimą. Sukūrusi naują skaitmeninį įrankį ji ne tik aktyviai skleidžia informaciją apie aktualius vietos įvykius bei veiklas, bet ir skatina bendruomenės narius verslauti.

Gulbinėnų krašto bendruomenė sėkmingai dalyvavo projekto „Prisijungusi Lietuva“ inicijuotame Bendruomenių įtinklinimo projektų konkurse, kurio metu, siekdama burti narius elektroninėje erdvėje, skelbti įvairias aktualijas, naujienas bei talpinti skelbimus, sukūrė naują bendruomenės nariams labai naudingą svetainę gulbinenai.lt

Svetainė patogi ir pasiekiama kiekvienam Gulbinėnų krašto bendruomenės nariui bei svečiui. Visa informacija pateikiama vienoje vietoje, vartotojams nebūtina turėti socialinių tinklų paskyros, kad galėtų matyti pateikiamą informaciją. Svetainės lankytojai gali susipažinti su bendruomenės istorija, vykdomomis veiklomis. Taip pat bendruomenės nariams suteikta galimybė skelbti informaciją apie organizuojamus renginius, atliekamas paslaugas ar dovanojamus daiktus. Patraukli naujovė paruošta nepažįstantiems Gulbinėnų kaimo. Svetainėje jų laukia pažintinis vaizdo įrašas – virtuali kelionė po kaimą. Šios galimybės svariai prisidėjo prie suaktyvėjusio narių įsitraukimo į bendruomenės veiklas bei informacijos apie bendruomenę skleidimo. 

Anot Gulbinėnų krašto bendruomenės tarybos pirmininkės Danutės Maslauskienės: „Džiaugiuosi įgyvendinto projekto rezultatais, sukurta Gulbinėnų krašto bendruomenės internetine svetaine. Joje pateikiame informaciją apie bendruomenę, jos veiklas, projektus, dalijamės nuotraukomis, informacija nuolat atnaujinama. Svarbu pažymėti, kad informacija gali dalintis visi, tai padaryti tikrai lengva. Šios svetainės dėka bendruomenės veikla yra plačiau matoma, nes informacija lengviau pasiekiama ir nariams, ir bendruomenės gyvenimu besidomintiems žmonėms. Taip puoselėjame glaudesnį ryšį, dalinamės patirtimi su visais bendruomenės veikla besidominčiais žmonėmis. Tikimės, kad internetinė svetainė padės į bendruomenės veiklas įtraukti dar daugiau žmonių.“ 

Apsilankykite naujoje Gulbinėnų krašto bendruomenės internetinėje svetainėje gulbinenai.lt ir sekite jų veiklą.

Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė” vykdo Bendruomenių įtinklinimo projektų konkursą, skirtą bendruomenėms, siekiančioms plačiau pritaikyti interneto galimybes savo kasdieninėje veikloje. Pagrindinis konkurso tikslas – skatinti gyvenamosios vietovės bendruomenės dalį veiklų perkelti į elektroninę erdvę, pasitelkiant informacines ir ryšių technologijas, kurti naujas ar tobulinti jau esamas paslaugas bendruomenės nariams ir taip paskatinti gyventojus naudotis internetu. Daugiau apie projektą – svetainėje www.prisijungusi.lt.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.