Septynios meilės dovanos

Pasvalio knygynas sveikina visus, kieno širdys plaka meilės ritmu ir siūlo septynias (tai magiškas skaičius, simbolizuojantis tobulumą, užbaigtumą, pilnatvę) dovanų idėjas mylimiesiems

1. Andrė Amiya Pabarčiūtės ir Rimvydo Židžiūno knyga „Amžinas medaus mėnuo“. Tai  mokymai, kurie padės poroms kartu patirti palaimą, pasitenkinimą, asmeninį augimą ir meilę.

2. „Skiriama M. Pasaulio meilės lyrika“. Poezijos rinktinė, kurioje sudėti ryškiausi pasaulio meilės pavyzdžiai – nuo ankstyviausių laikų iki XX a. pradžios.

3. Receptų knyga porai „Jos angeliška virtuvė. Jo pragariška virtuvė“. Velniškai geri, angeliškai skanūs ir lengvi patiekalai kiekvienam.

4. Stalo žaidimas „ALIAS: Vyrai ar moterys?“ –  nauja ir intriguojanti populiariojo žodžių aiškinimo žaidimo versija padės išsiaiškinti, kuri – vyrų ar moterų  komanda greitesnė ir sumanesnė! 

5. Ekologiški namų kvapai su lazdelėmis „Aromatic 89“ .

6. Rankų darbo, natūralaus vaško žvakės „Candle Family“. Tai –  jauki, kvapni ir šildanti dovana.

7. Nepakartojamai jaukūs leidyklos „Nieko Rimto“ plonojo kaulinio porceliano puodeliai, kurių kiekvienas  turi savo receptą bei nuostabią istoriją, kuri arbatos, kavos ar kakavos gėrimą paverčia ypatingu ir nepamirštamu. 

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.