„Pieno žvaigždžių“ kapitonas ir komanda tikisi audringos sirgalių paramos

Per pirmąsias finalo rungtynes lemiamu momentu puikiai sužaidė komandos kapitonas Steponas Babrauskas. D. LUKŠTOS nuotrauka iš „Pieno žvaigždžių“ klubo interneto svetainės www.bcpienozvaigzdes.lt

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ pergalingai pradėjo kovą dėl Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionų titulo. Šį trečiadienį trenerio Ramūno Cvirkos auklėtiniai svečiuose trijų taškų persvara 88:85 (27:17, 21:31, 20:18, 20:19) įveikė Prienų-Birštono „Vytautą“.

Permainingų rungtynių atomazga paaiškėjo tik baigiantis susitikimui. Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei dviem minutėms, aikštelės šeimininkai išsiveržė į priekį 81:80. Lemiamu momentu iniciatyvos ėmėsi „Pieno žvaigždžių“ kapitonas Steponas Babrauskas. Didžiulę patirtį turinčio žaidėjo pataikyta bauda ir tritaškis vėl atgaivino mūsų komandos viltis iškovoti pergalę 86:83. Egidijus Dimša dviem taškais padidino persvarą iki 5 taškų 88:83. Tačiau dviem taikliais baudų metimais varžovams pavyko ją sumažinti.

Mūsų komandai daugiausia taškų pelnė: E. Dimša ir Derrickas Low – po 16, Evaldas Žabas – 13, S. Babrauskas, Nikita Balašovas ir Osvaldas Olisevi- čius – po 10. „Vytauto“ ekipoje ryškus lyderis buvo Tomas Delininkaitis, pelnęs net 30 taškų.

Pagarbos nusipelnė mūsų komandos sirgaliai, kurių emocingą palaikymą Prienuose „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai jautė per visas rungtynes. Kur kas didesnės paramos reikės kitą trečiadienį, balandžio 5 d., kuomet 18.30 val. „Pieno žvaigždžių“ arenoje prasidės lemiamas mačas dėl BBL taurės ir aukso medalių. Abiejų komandų strategai ir žaidėjai puikiai supranta, kad trapus trijų taškų skirtumas nieko negarantuoja. „Tikimės laimėti ir pirmą kartą klubo istorijoje iškovoti Baltijos krepšinio lygos čempionų taurę. Žinome, kad laukia labai sunki kova. Dėkojame sirgaliams už palaikymą ir viliamės, kad trečiadienio vakare „Pieno žvaigždžių“ arenos tribūnos bus pilnutėlės, nes emocinės paramos mums labai reikės. Per savo karjerą daug kartų teko žaisti finaluose ir galiu tvirtai pasakyti, kad tokios rungtynės tampa krepšinio švente. Padedant sirgaliams, ją stengsimės sukurti ir trečiadienį“, – vakar po treniruotės kalbėjo „Pieno žvaigždžių“ kapitonas Steponas Babrauskas.

Sigitas KANIŠAUSKAS

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.