„Pieno žvaigždės“ skėlė skambų antausį tituluotiems varžovams

Stepas
Šis „Pieno žvaigždžių“ kapitono Stepono Babrausko gestas atspindi krepšininkų nuotaiką po laimėtų rungtynių prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“.

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai šį sezoną nelepina pergalių gausa. Tad kiekvienas laimėjimas, juolab prieš turnyrinės lentelės viršuje esančią ekipą, suteikia daug džiaugsmo. Sunku pasakyti, kiek sirgalių, praėjusio sekmadienio pavakare susirinkusių į „Pieno žvaigždžių“ areną, tikėjo, kad aikštelės šeimininkai gali iškovoti pergalę. Juolab kad išvakarėse Alytuje pralaimėta ant kulnų lipančiai „Dzūkijai“.

Tačiau Manto Šerniaus auklėtiniai sugebėjo po skaudaus pralaimėjimo Dzūkijos sostinėje ne tik atsitiesti, bet ir pademonstruoti didžiulį ryžtą siekti pergalės. Nuo pat pirmos susitikimo minutės aikštelės šeimininkai, kaip sakoma, „griebė jautį už ragų“. Pirmojo kėlinio viduryje „Pieno žvaigždės“ išsiveržė į priekį dešimties taškų persvara 14:4. Iki didžiosios pertraukos vilniečiams pavyko sumažinti atsilikimą iki keturių taškų 36:40. Trečiojo kėlinio septintą minutę po Roko Giedraičio tritaškio „Lietuvos rytas“ pirmą kartą persvėrė rezultatą 53:52. Į tai Derrickas Low atsakė taikliu dvitaškiu. Kėlinio pabaigoje keturis taškus iš eilės pelnęs Ramone‘as Moore‘as s sugrąžino mūsiškiams trijų taškų persvarą 61:58. Paskutinį kėlinį vyko kova taškas į tašką ir tik jam įpusėjus komandos kapitonas Steponas Babrauskas tritaškiu metimu padidino persvarą iki septynių taškų 71:64. Tačiau įtemptų rungtynių likimas paaiškėjo tik paskutinę susitikimo minutę. Jai prasidėjus, Rokas Giedraitis pataikė abu baudos metimus ir „Pieno žvaigždžių“ persvara ištirpo iki minimumo 76:75. Tuo tarpu Žygimanto Skučo vienas baudos metimas skriejo pro šalį 77:75. Per likusį laiką nebesudrebėjo nei mūsiškių, nei varžovų rankos. Po du baudos metimus pataikė R. Moore‘as ir D. Low, o iš priešininkų komandos dvi baudas įmetė Adas Juškevičius. Prieš D. Low metant baudą, „Lietuvos ryto“ sirgalių zonoje driokstelėjo petarda, tačiau toks atvykėlių akiplėšiškumas patyrusio krepšininko neišmušė iš vėžių. Galutinis rungtynių rezultatas: 81:77 (24:17, 16:19, 21:22, 20:19). Pasvalio „Pieno žvaigždės“ antrą kartą klubo istorijoje įveikė Vilniaus „Lietuvos rytą“. Pirmą kartą tai pavyko padaryti jų tvirtovėje – „Lietuvos ryto“ arenoje, kuomet komandai vadovavo Virginijus Šeškus.