„Pieno žvaigždės“ grįžo į pergalių kelią

Pieno 1
Vienas gražiausių rungtynių epizodų: kamuolį į krepšį deda Lauris Blausas.

Po nesėkmių virtinės Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai ir jų gerbėjai šventė dvi pergales iš eilės – vieną FIBA Europos taurės turnyre, kitą – Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate.

Praėjusį šeštadienį į „Pieno žvaigždžių“ areną susirinkę sirgaliai išvydo visai kitą mūsų komandos žaidimą. Prieš vieną iš LKL favoritų laikomą Klaipėdos „Neptūną“ trenerio Mantos Šerniaus auklėtiniai pademonstravo komandinį krepšinį ir didžiulį ryžtą siekti pergalės. Pirmąjį rungtynių ketvirtį „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai sužaidę „kaip iš natų“, įgijo 11 taškų persvarą 21:10. Atsitokėję po šalto dušo, uostamiesčio krepšininkai puolė vytis aikštelės šeimininkus. Baigiantis antrajam kėliniui, svečiai surengė spurtą 9:0, tad po dviejų rungtynių ketvirčių mūsiškiams liko tik trapi trijų taškų persvara 35:32. Po ilgiosios pertraukos „Neptūnas“ išsiveržė į priekį ir įgijo septynių taškų pranašumą 55:48. Laimė, mūsų krepšininkai nepasimetė ir, prasidėjus ketvirtajam kėliniui, išlygino rezultatą 65:65. „Pieno žvaigždes“ truktelėjo į priekį du iš eilės komandos kapitono Lauryno Samėno pelnyti tritaškiai. Mūsiškiai nebeišleido iniciatyvos ir, po penkių pralaimėjimų iš eilės LKL čempionate, iškovojo pelnytą pergalę 89:83 (21:10, 14:22, 22:29, 32:22).