Iš čempionato grįžo su medaliais

CUNAMI prizininkai ir treneriai
Klubo „Cunami“ prizininkai ir treneriai.

Sausio 24 d. Šiauliuose vyko atviras XV Baltijos šalių karatė čempionatas, kuriame dalyvavo du šimtai aukšto meistriškumo sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos bei Gruzijos. Savo geriausius kovotojus delegavo dvidešimt septyni šalies ir užsienio klubai. Čempionatas vyko pagal Pasaulinės karatė federacijos (World karate Federation) taisykles, pritaikytas kovoti skirtingų karatė stilių atstovams. Keturiose aikštelėse kata ir kumitė rungtyse savo jėgas išbandė visų amžiaus grupių sportininkai. Sporto klubui ,,Cunami“ atiteko penki bronzos, du sidabro ir vienas aukso medalis. Absoliučioje moterų svorio kategorijoje kumitė rungtyje prizines vietas dalinosi ,,Cunamietės“. Iškovojusi aukso medalį, nugalėtoja tapo klubo trenerė Ieva Kozlovaitė (19). Sidabras atiteko Viktorijai Gelažiūtei (19). Vyrų kumitė rungtyje prizininkais tapo Pasvalio ,,Cunami“ filiale besitreniruojantys Mantas Narutis (24) ir Rimvydas Šulnius (28). Mantas iškovojo sidabro medalį, Rimvydas – bronzos. Pasvalietė Violeta Mickutė (17) pelnė bronzos medalį kata rungtyje. Visi trys prizininkai šiuo metu ruošiasi kvalifikacijos kėlimo egzaminams pas garsų japonų mokytoja Kenneth Funakoshi. Violeta ir Mantas sieks Shotokan karatė juodo diržo 1 Dan tarptautinio meistro vardo. Jau ryšintis juodą diržą Rimvydas atestuosis 2 Dan meistriškumo laipsniui.