Pasvalio RSK „Rankininkas“ kelia sparnus

Rank.1
Pasvalio RSK „Rankininkas“ šiemet rungtyniaus Lietuvos rankinio lygoje.

Po metų pertraukos Pasvalio vyrų rankinio komandą vėl matysime pajėgiausių šalies komandų ešelone. Otilijaus Tito treniruojama Pasvalio RSK „Rankininko“ ekipa nusprendė išbandyti jėgas Lietuvos rankinio lygos (LRL) čempionate. Pirmasis „apšilimas“ jau įvyko – rugpjūčio 22-24 dienomis pasvaliečiai rungėsi Vilniuje vykusiame tarptautiniame „Erimos taurės“ turnyre. Lietuvos edukologijos universiteto sporto salėje dėl šio trofėjaus kovojo septynios komandos: HC „Gomel“, HC „Vilnius“, VHC „Šviesa“, Varėnos „Ūla“, HC „Utena“, Kauno „LSU-Lūšis“ ir Pasvalio RSK „Rankininkas“. Mūsiškai, žaidę be kelių pagrindinių žaidėjų, užėmė penktą vietą. O. Tito auklėtiniai iškovojo dvi pergales ir patyrė keturis pralaimėjimus. Pasvaliečiai 26:25 įveikė HC „Uteną“ ir 31:26 – Kauno „LSU-Lūšį“, tačiau 14:20 nusileido Varėnos „Ūlai“, 8:34 – HC „Gomeliui“, 25:29 – VHC „Šviesai“ ir 19:21 – HC „Vilniui“. Turnyro nugalėtojais tapo baltarusiai, įveikę visus varžovus.
Dar vienas pasiruošimo naujajam sezonui etapas laukia namuose: rugsėjo 20–21 dienomis Pasvalyje, „Pieno žvaigždžių“ arenoje vyks Mero taurės rankinio turnyras. Kol kas dar derinamas jo tvarkaraštis, tad apie dalyvius informuosime vėliau. LRL čempionato pirmąsias rungtynes pasvaliečiai žais namuose rugsėjo 27 d., šeštadienį. Mūsiškius egzaminuos daugkartinis šalies čempionas – Klaipėdos „Dragūnas“.