Žvėreliams – jaunųjų pasvaliečių dovanos

Svalios pagrindinės mokyklos mokiniai mielai atsiliepė į Kauno zoologijos sodo devintus metus organizuojamą akciją ,,Gilė – 2016“. Per kasmet vykstančią akciją iš žmonių surinktos ąžuolo gilės naudojamos gyvūnų pašarams bei jų užimtumui. Gilėmis paįvairinamas stumbrų, zebrų, antilopių, ožkų, begemotų, tapyrų ir kitų kanopinių žinduolių, beždžionių, graužikų ir kai kurių paukščių racionas. Gilingais metais Lietuvos zoologijos sodo gyvūnai gauna per 3 tonas gilių.

Mūsų mokyklos pradinių ir penktų klasių mokiniai surinko apie 190 kg gilių. Daugiausia surinko 5B klasės mokiniai – 88 kg. 2A klasė surinko 15 kg, 3A klasė – 11 kg, 4A klasė – 35 kg ir 5A klasė – 40 kg. Aktyviausiai rinkę giles vaikai nusifotografavo prie maišų su palinkėjimais Kauno zoologijos sodo gyventojams. Surinktas giles į zoologijos sodą išvežė mūsų mokyklos mokiniai Marijus ir Gustas Jankauskai su tėveliu.

Meida SMAILYTĖ 5B klasės mokinė

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.