Iš Biržų parsivežė tris taures

Birželio 7 d. Biržų stadione apdovanojimus išsidalino paskutiniojo, ketvirtojo, „Aukštaitijos taurės“ jaunučių ir vaikų lengvosios atletikos varžybų etapo dalyviai. Mūsų rajono jaunieji lengvaatlečiai pelnė visų spalvų medalius. Vaikų grupėje (g. 2003 m. ir jaunesni) nugalėtojais tapo trenerių Kęstučio Mačėno ir Evaldo Žilio auklėtiniai Gabija Žižmantaitė bei Adomas Vokietaitis.

Abu sportininkai triumfavo 60 metrų barjeriniame bėgime. Gabija šią distanciją įveikė per 10,24 sek., o Adomas – per 9,76 sek. Tai nebuvo vieninteliai Biržuose pelnyti abiejų lengvaatlečių apdovanojimai. Sidabro medalį A. Vokietaitis iškovojo 200 metrų nubėgęs per 27,30 sek., o G. Žižmantaitė gavo bronzinį apdovanojimą, nušokusi į tolį 4 m 46 cm. Tris kilogramus sveriančio rutulio stūmimo rungties vicečempione tapo trenerio Zenono Balčiausko auklėtinė Jūratė Veršinskaitė – 8 m 92 cm.

Jaunučių grupėje geriausiai sekėsi trenerio E. Žilio auklėtinei Gabijai Čeponytei. Ji pirmąją vietą iškovojo 60 metrų barjerinį bėgimą baigusi per 10,02 sek., ir antrąją – nušokusi į tolį 5 m 9 cm.

Susumavus keturių „Aukštaitijos taurės“ lengvosios atletikos varžybų etapų rezultatus, čempionų taurės atiteko trims jau minėtiems mūsų sportininkams: Gabijai Žižmantaitei (60 metrų barjerinis bėgimas), Jūratei Veršinskaitei (rutulio stūmimas) ir Adomui Vokietaičiui (60 metrų barjerinis bėgimas).

Nuotraukoje: Aukštaitijos taurės“ lengvosios atletikos varžybų čempionai (iš kairės): Gabija Žižmantaitė, Jūratė Veršinskaitė ir Adomas Vokietaitis.

Visą straipsnį skaitykite 2016-06-16 „Darbe“.