Namų sienos nelabai padeda

Fut. 1

Prasidėjo Panevėžio apskrities futbolo federacijos organizuojamų Aukštaitijos pirmenybių antrasis ratas. Per dvejas namuose sužaistas rungtynes Pasvalio „FC-Kagrės“ futbolininkams pavyko pelnyti tik vieną tašką. Rugpjūčio 17 d. parko stadione Pasvalio „FC-Kagrė“ pirmąsias antrojo rato rungtynes žaidė su Panevėžio SK „Atomo“ vienuolike. Deja, Aukštaitijos sostinės komandai pralaimėta 1:2. „FC-Kagrės“ komandoje pasižymėjo Manvydas Rauckis.

Praėjusį sekmadienį pasvaliečiai namuose jėgas išbandė su turnyrinės lentelės kaimyne – FSK „Anykščiai“ vienuolike. Pirmojo kėlinio 25 min. aikštės šeimininkus į priekį išvedė Mindaugas Kivėnas. Tačiau po Namų sienos nelabai padeda Prie anykštėnų komandos vartų veržiasi joniškėlietis Mantvidas Kučas. Pasvalio ir Anykščių futbolininkų susitikimas baigėsi taikiai. pasiekto įvarčio mūsiškiai atidavė iniciatyvą svečiams, kurie maždaug po dešimties minučių išlygino rezultatą. Po pertraukos nė vienai komandai nepavyko pasižymėti, tad užfiksuotos lygiosios 1:1.

Visą straipsnį skaitykite 2015-09-01 „Darbe“.