„Eugenijau… Mes važiuojam 2015“ žiūrovams dovanos automobilį

Prieš septynis metus šviesios atminties Eugenijaus Malinausko pradėta tradicija, kiekvieną pavasarį į Pasvalio kraštą sukviesti būrius aviacijos, retro automobilių ir muzikos gerbėjų, tęsiasi. Aviatoriaus ir ekstremalo pasekėjai jau septintą kartą kviečia į šventę „Eugenijau… Mes važiuojame 2015“. Išskirtinis renginio bruožas – staigmenos ir netikėtumai. Jų su kaupu organizatoriai žada ir šiemet. Bene svarbiausias akcentas – VII tarptautinė senovinės auto-moto technikos paroda, kurioje egzotiškas transporto priemones pristatys svečiai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių valstybių. Tądien savo sezoną pradės Lietuvos baikeriai. 12 val. jų kolona pajudės iš Vytauto Didžiojo aikštės. Plieniniai žirgai apsuks ratą aplink Pasvalį ir pajudės Biržų-KupiškioRokiškio link.

Tiesa, ne visi. Baikerių klubo „Harley Davidson Baltija“ prezidentas S. Baliūnas liks ir vadovaus sevovinės technikos paradui, kuris 14 valandą riedės Taikos ir Panevėžio gatvėmis. Šventės organizatoriai jau ne pirmus metus draugauja su Pasvalio ugniagesiais, kurie ir šiemet žada įvairių įdomybių. Kol suaugę domėsis florijonų darbo specifika, vaikai turės galimybę išbandyti tikrą senovinę gaisrų gesinimo pompą! Dar viena staigmena – Dakaro ralio dvelksmas Pasvalyje. Šventės svečiai iš arti išvys profesionalaus lenktynininko Antano Juknevičiaus bolidą, kuris ką tik grįžo iš bene prestižiškiausio pasaulio ralio. Jei aplinkybės susiklostys palankiai, organizatoriai žadėjo, kad ir garsusis sportininkas tądien dalyvaus šventėje. Pernykštė staigmena – drandalietų varžybos vyks ir šiemet. Pačių keisčiausių formų važiuojančios transporto priemonės vėl riedės nuo Smegduobių parko kalniukų. Drandalietui suvaldyti reikalingas keturių žmonių ekipažas: pilotas, du išstumėjai ir… tas, kuris vietoj stabdžių po ratu pakiš plytą kai aparatas baigs trasą… Tokio pobūdžio atrakcija pernai buvo surengta pirmą kartą Lietuvoje, tačiau organizatoriams to negana. Šių metų naujovė – motorinių savaeigių žoliapjovių ralis, kuris mūsų šalyje bus organizuojamas, taip pat, bene pirmą kartą. Šiuo matu jau yra užsiregistravusios devynios ralistų komandos. Norintys dar gali tai padaryti elektroninių paštu langs@ pasvalys.lt

Ir tai dar ne viskas! Pasvaliečių laukia pasivažinėjimas išprotėjusiu dviračiu. Viskas labai paprasta: suki į dešinę, o jis važiuoja į kairę. Nepamirštamos akimirkos garantuotos, svarbu nepamiršti šalmo! Neliks nuskriausti ir muzikos gerbėjai. „Mes važiuojame 2015“ organizatoriai žada pamaloninti ne vieno melomano širdį. Susirinkusiems gros jaunimo festivalio „Nauji veidai 2015“ laureatai, grupė „AGE“, latvių grupės „The Sixties“ ir „Klaidonis“ bei nepakartojamoji Eglė Jakštytė. Koncerto metu visus stebins unikalios šviesos projekcijos.

Ir ko gero labiausiai intriguojanti šių metų šventės naujovė – atminimo ženkliukai. Įsigiję jį (šiuo metu jie jau parduodami Pasvalio krašto muziejuje, UAB „Kompeta“, „Senojoje kebabinėje“ ir kitose vietose), šventės svečiai ne tik gaus puikų suvenyrą ar parems renginį, bet ir turės galimybę namo grįžti su vertinga dovana. Specialiai šiai šventei sukurti ženkleliai turi unikalų numerį. Vakaro pabaigoje organizatoriai žada atsidėkoti ištikimiausiems žiūrovams ir juos apdovanoti. Jei jūsų ženkliuko numeris bus laimingas, dovanų gausite elektrinį pjūklą, automobilinę navigaciją ar … automobilį. Ne nauja, tačiau techniškai tvarkingą ir puikiai riedantį. Šventės organizatoriai ir rėmėjai kviečia gerai praleisti laiką visus, neabejingus technikai, muzikai bei turinčius gerą dozę sveiko humoro.

didelis

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

1 Comment

  1. noreciau sužinoti, kur informacija, apie loterija? Ar klubo P.S.J. hipersaitas su info toks ar yra?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.