Už sugautus „diversantus“ verslininkas pelnė padėkos raštą

Apdovanojo
Pilietiškai pasielgusiam verslininkui Dariui Rutkauskui padėkos raštą įteikė rajono policijos komisariato viršininkas Dalius Prakuraitis. Viduryje – Prevencijos poskyrio tyrėja Violeta Baltušienė.

Gruodžio 12 d. „Darbe“ rašėme apie eibes krėtusius keturis Valakėlių kaime gyvenančius nepilnamečius. Nežinia, kas paaugliams apsuko galveles – matytų kovinių filmų vaizdai ar internetiniai žaidimai, nes jie sumąstė pagaliais ir gelžbetonio luitais kelis kartus užgriozdinti kelią Šiauliai–Pakruojis–Pasvalys. Pasislėpę jaunieji „diversantai“, greičiausiai krykštaudavo iš džiaugsmo, matydami, kaip mašinos įsirėžia į staiga ant kelio išdygusias dirbtines kliūtis. Neaišku, kiek ilgai aštrių pojūčių mėgėjai būtų krėtę tokias pavojingas išdaigas, per kurias, laimė, nespėjo susižaloti nė vienas žmogus, jei ne pilietiškas verslininko Dariaus Rutkausko poelgis. Gruodžio 7-osios vakare, važiuodamas minėtu keliu jis pastebėjo, kaip nuo sukrautos medžių krūvos spruko keturi paaugliai. Vieną iš jų verslininkas pasivijo ir sulaikė. Netrukus išaiškėjo ir sulaikyto chuligano bendrininkai.

Šios savaitės antradienį verslininkas Darius Rutkauskas buvo pagerbtas policijos komisariate. Viršininkas D. Prakuraitis jam įteikė padėkos raštą – už aktyvią prevencinę veiklą ir glaudų bendradarbiavimą nustatant ir užkardinant teisės pažeidimus, o Prevencijos poskyrio tyrėja Violeta Baltušienė padovanojo policijos logotipu paženklintus skėtį ir puodelį.

Sigitas KANIŠAUSKAS

Visą straipsnį skaitykite 2015-12-19 „Darbe“.

 

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

3 Comments

  1. gruodžio 6 vėlyvą vakarą jau buvo nuolaužų ant ant asfalto, ties Valakėliais. Manau tų pačių pacukų darbas, tad paskelbus straipsnį atsiras ir daugiau nukentėjusiųjų, galės tėveliai atlyginti nuostolius.

  2. Nu jau tikors patrijots tas Dariuks ( jeigu neskaitant kiek girts automobiliu sudauzes,kiek avariju turejs).Jau galim ir policijas remeje gramotu duot.Tikors pavyzdys pasvalieciam

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.