Jaunasis verslininkas nežada apleisti Pasvalio

DSC_5606
Reklamą kuriantis ir gaminantis D. Zajarskas savo verslą žada dar plėsti.

Kaip ir pernai, „Darbo“ laikraščio redakcija prašė skaitytojų pagalbos ieškant „deimančiukų“ – žmonių, kurie savo gyvenimu, darbais kūryba daro Pasvalio kraštą gražesniu, šviesesniu ir patrauklesniu.. Tarp kandidatų „Metų versliniko“ nominacijai gauti siūlomas indvidualios įmonės „Donix“ direktorius Donatas Zajarskas.

Pačiam 26 metų verslininkui tai atrodo kaip staigmena. „Mūsų įmonė susikūrė palyginus neseniai – 2013 metais. Iš pradžių specializavomės kuro perdavimo sistemų prekyboje. Siūlėme kuro tiekimo sistemas, kuro filtrus, kuro transportavimo ir laikymo talpas.

Kadangi Vilniaus Gedimino technikos universitete esu įgijęs inžinieriaus specialybę, verslas sekėsi neblogai. Jo neatsisakome ir dabar.

Žmona Monika yra baigusi reklamos vadybą. Tad pradėjome teikti ir kompiuterinio maketavimo paslaugas. Pernai įsigijome japonišką „Mimaki“ firmos plačiajuosčio spausdinimo bei pjaustymo įrangą. Taigi galėjome imtis reklamos gaminių darymo. Juolab kad tai buvo neužimta veiklos niša mūsų krašte. Nes šios paslaugos iki mūsų niekas neteikė nei Pasvalyje, nei Biržuose“, – kalbėjo D. Zajarskas.

Šiuo metu „Donex“ pagal individualius užsakymus gamina reklaminius tentus, iškabas, kilnojamus reklaminius stendus, vėliavas, plakatus, individualaus dizaino lipdukus, spausdina paveikslus bei nuotraukas ant drobės, marškinėlių, uždeda reklamas ant tušinukų, puodelių, automobilių. Be to, teikia dizaino paslaugas, kuria įmonių logotipus.

Edvardas BALČIŪNAS

Visą straipsnį skaitykite 2015-12-19 „Darbe“.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

8 Comments

 1. Saunuolis, jis buvo mano klasiokas didziuojuos juo. Siaip draugiskas ir puikus zmogus. Kaip ir jo zmona mano klasioke. 😀

 2. Matyt nelabai situacija zinai.Donatas viska pats daro dirbdamas po 18 valandu per para.O del tetuko-tai visi savo vaikams norime gero.Kiekvienas tiek darbo idedamas gali pasiekti rezultatu Saunuolis,taip ir toliau….

  1. 24 – 18 = 6; valgymas, dantų valymas, pasisėdėjimas ant fajansinio puodo etc. – dar 1; 6 – 1 = 5 (!), miegui mažoka, o jeigu dar su jauna žmona – tai suvis… Nežiūrint į aritmetiką, ponas Donatas yra vertas deimanto: už bemieges naktis!! („tai visi savo vaikams norime gero“…).
   P. S. Ne „į temą“, ale savišvietai: vienas pasaulinio garso fizikas klausia jauno bendradarbio: ką veikiate ryte?; dirbu – atsako tas. Ką veikiate po pietų? Irgi dirbu! O ką – vakare? – neatlyžta fizikas; vis dirbu! Hmm, nustemba fizikas: o kada jūs galvojate?..

 3. O kaip į širšių lizda parašė. Na nevarykim dievo į medį. Nekelkim jo iki dangaus. pažada, nepadaro, vėluoja, nespėja, neatvažiuoja. Tokia realybe, kaip ir visi, skuba, daro broko. Būkim biedni bet sąžiningi. tai tik darbo reklama.

  1. Pone Tadai, negi nepastebėjote, kad „Darbas“ – r e k l a m a nuo A iki Ž! Jame (suprask „Darbe“) dirbantys žmogai (žmonės, bet geriau skamba: žmogai, bo čyruoja kaip žiogai…) duoną iš reklamos valgo…
   O Jūsų, pone Tadai, noriu ypatingai – biednai, bet sąžiningai – paprašyti: gerbkim lietuvių kalbos gramatiką: nelengva ana, sako eskimai bei čiukčiai, ale jei be klaidų parašai, tai net bitės, vapsvos beigi širšės be gailesčio įgels visokio plauko reklamuotojams į minkštą vietą…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.