Rytoj jaukiame Pajiešmenių parke liesis spalvingos melodijos

Nuotrauka iš 2015-07-04 07:59:44

Liepos 5-osios, sekmadienio, vakarą visi kviečiami praleisti jaukiame Pajiešmenių parke, kur vyks vasaros šventė „Vario audra 2015“. Ir ne tik…

16.30 val. koncertuos Panevėžio folkloro ansamblis „Pulkelis“, vadovaujamas migoniečių Linos ir Alberto Bartašių. „Pulkelis“ gimė 2000-ųjų vasarą: vakarojant artimų draugų būrelyje, buvo vieningai pritarta idėjai burtis į folkloro ansamblį. Taip susiėjo bendrasielių pulkelis šokti lietuvių liaudies šokių ir dainuoti liaudiškų dainų. Ansamblis originalus tuo, kad jo dalyviai repetuoja ir švenčia šeimomis. „Pulkelis“ koncertuoja įvairiuose renginiuose Lietuvoje ir užsienyje.

17.30 val. – jaunimo grupės „Valanda“ koncertas. Į šią grupę susibūrė pajiešmeniečiai Ieva Baronaitė, Juras Jankauskas, pasvalietis Dainius Dobkevičius ir Kalno kaime gyvenantis Faustas Petriškis. Apie „Valandą“ neseniai rašėme „Darbo“ laikraštyje. Grupės repertuare – Lietuvos, Rusijos, užsienio atlikėjų „gabalai“.

18.30 val. – pučiamųjų orkestrų varžytuvių Aukštaitijoje finalinis koncertas „Vario audra“. Orkestrai Pajiešmeniuose renkasi jau ketvirtą vasarą. Šiemet jų bus dešimt. Be „Pajiešmenių Brass“, vadovaujamo Vytauto Bičkausko, ir Pasvalio kultūros centro pučiamųjų instrumentų orkestro, vadovaujamo Prano Dapšausko, dalyvaus Panevėžio, Vilniaus, Kupiškio orkestrai. Šio projekto autorius – Remigijus Vilys.

Varžytuvės prasidės Panevėžio rajone dar gerokai prieš pietus, pusę vienuolikos. „Pajiešmenių Brass“ startuos Miežiškiuose, Pasvalio orkestras – Uliūnuose… Ir taip visi dešimt orkestrų po pietų pasieks mūsų rajoną: 14–16 val. pasirodys Krikliniuose ir Pumpėnuose, 15–18 val. – Talačkoniuose, Ustukiuose, Tetirvinuose. Beje, orkestrams privaloma aplankyti visas bendruomenes. O vakare jie finišuos Pajiešmeniuose.

20.30 val. Pajiešmenių parke koncertuos diksilendas iš Kauno „DixXband“ (vadovas Raimundas Arnašius). Lotyniškai „dixi“ – „aš kalbėjau“. Šią frazę galima pritaikyti ir kauniečių diksilendui, kurio populiarinamos „New Orlean“, „Chikago“, „Swing“ stilių melodijos žavi muzikos gurmanus ir apie tai verčia kalbėti. Džiazo ir kokybiškos populiariosios muzikos atlikėjai jau dešimtmetį koncertuoja Lietuvoje ir užsienyje, yra pelnę svarių apdovanojimų bei įrašę dvi kompaktines plokšteles. Diksilendas „DixXband“ visada pasiruošęs nustebinti ir sužavėti.

21.30 val. – „Pakylėtos sielos“ – svingo muzikos šokio terapija „Lindyhopas“. Pajiešmenietė Greta Mejerovičiūtė ir draugai taip pat konkursuose jau turi aukštų laimėjimų. Lindyhopas pakylėja sielą – svingo muzika kartu su šokiu yra geriausia terapija…

22 val. – „Šokime valstybingumą“, DJ Kentauras.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

1 Comment

  1. Puiku kai yra pasirinkimas.Kam rokas,kam popas,kam džiazas…O čia valdo dūdos,valio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.