Svajonės apie aukštesnę vietą turi būti paremtos finansiškai

Rankininkas 4
Pasvalio „Rankininko-SM“ komandą Rankinio lygoje matysime ir kitą sezoną.

 

Gegužės 16 d. finišavo Vivus. lt-Rankinio lygos čempionatas. Šeštą kartą iš eilės aukso medaliais pasidabino Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai. Jie finalinių rungtynių serijoje sausu rezultatu 3:0 nugalėjo antroje vietoje likusią Alytaus „Almeidos-Stronglaso“ ekipą. Bronzos medaliai įteikti Vilniaus VHC „Šviesai“, mažajame finale 2:1 įveikusiai kitą sostinės rankinio komandą – HC „Vilnių“.

Pasvalio „Rankininkui-SM“ čempionatas baigėsi kur kas anksčiau. Vivus.lt-Rankinio lygos pirmenybių reguliariajame sezone aštuntą vietą užėmę mūsų rankininkai, ketvirtfinalyje susitiko su čempionų titulą ginančiu Klaipėdos „Dragūnu“. Abejos rungtynės baigėsi solidžiomis uostamiesčio rankininkų pergalėmis.

Stipriausių šalies rankinio komandų ešelone pasvaliečiai rungėsi po metų pertraukos. Tarp dešimties ekipų, trenerio Otilijaus Tito auklėtiniai, surinkę aštuonis taškus, liko aštuntoje vietoje. Mūsiškiai aplenkė Kauno „LSU-Lūšį“ (6 taškai) ir Utenos HC „Uteną“ (3 taškai). Apie pasibaigusį sezoną savo mintimis sutiko pasidalinti komandos vadovas Giedrius Simonaitis ir treneris Otilijus Titas.

„Prieš prasidedant čempionatui neturėjome kažkokių iliuzijų, kad pavyks konkuruoti su pajėgiausiomis šalies vyrų rankinio komandomis. Reguliariajame sezone planavome aplenkti dvi komandas. Taigi, kaip matote, užduotis įvykdyta. O galvojant apie svaresnius pasiekimus, reguliariajame sezone reikia bent dviem laipteliais aukščiau palypėti“, – pradėjo pokalbį O. Titas. Pašnekovai priminė, kad sezono pradžioje „Rankininkui-SM“ geriau sekėsi. Jau pirmosios rungtynės namuose rugsėjo 29 d. su „Dragūnu“ nuteikė optimistiškai. Daugkartiniams šalies čempionams mūsiškiai nusileido aštuonių įvarčių skirtumu 21:29. Tačiau sezonui artėjant į pabaigą, ekipos žaidimas pradėjo „buksuoti“. Tiek komandos vadovas, tiek treneris, kalbėdami apie ekipą, atkreipė dėmesį į vieną aplinkybę: vieni vyresnio amžiaus žaidėjai dirba, kiti turi savo verslą, tad kartais ne taip paprasta buvo suderinti darbą ir pomėgį. „Sutinku, kad vien iš idėjos sudėtinga ką nors daugiau „išspausti“, – sakė G. Simonaitis.

Sigitas KANIŠAUSKAS

Visą straipsnį skaitykite 2015-05-26 „Darbe“.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

2 Comments

  1. Stiprūs ir galingi nuotraukoje vyrai! Tokių smūgiai ir vartų skersinį išklibinti gali! (jei kas dar pamena, kaip kadaise A. Macežinsko).
    O nuotraukai kažko vis stinga, kažko dar trūksta… Atsiminiau: o kur Gegužinskas (Nr. 21)?..

  2. The thrill plus excitement is the central feature
    of which binds just about every gamer in the front of laptop computer, all some materials stand for with All of us make it
    simple for all the customers to enable you to use any kind of of various game tricks to make easier the game and create it simpler.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.