Pušaloto miestelis švęs 370-ąjį gimtadienį

Vasara – švenčių, festivalių ir smagių pasibuvimų metas. Viena iš jų, jau šį sekmadienį vyksiantis Pušaloto festivalis „Kai kvepia liepom“. Pušalotiečiai svečius vilioja ne tik liepžiedžių kvapu, bet ir įvairiomis atrakcijomis, varžybomis ir populiarių atlikėjų pasirodymais.

Pirmasis festivalis įvyko dar 2016 m. Renginio idėjos ir pavadinimo autorius – tuometis Pušaloto bendruomenės pirmininkas Justinas Grigaliūnas. 

Šiemet šventė neeilinė – žymi Pušaloto miestelio 370-ąjį, jubiliejinį, gimtadienį. Ta proga bus eksponuojama aktyvios bendruomenės veikėjos ir Pušaloto šviesuolės Genovaitės Kriaučiūnienės surinkta archyvinių nuotraukų paroda, pasakojanti miestelio istoriją bei gyvenimo įvairumą. 

Šeštadienis, kaip ir kiekvienais metais, prasidės žvejų varžybomis. Vėliau – 3×3 krepšinio turnyras. 

13 val. iškilmingai paskelbus šventės pradžią, susirinkusiųjų lauks „Lada“ automobilių varžybos, vietos saviveiklininkų pasirodymai, pramogos vaikams, BMW klubo automobilių paroda. 

17 val. prasidės koncertinė programa, kuri, organizatorių teigimu, džiaugsmo suteiks ir jaunam, ir senam. 

Gerą nuotaiką dovanos humoro grupė „Šiekštininkų damos“, Vilius ir Violeta Tarasovai, „Bernužėliai“, „FourMen“, jaunimo itin mėgstamas „2 kvėpavimas“. 

Pušaloto festivalį „Kai kvepia liepom“ prieš pat vidurnaktį uždarys diskoteka su DJ. 

„Nieko nėra nuostabesnio, kai matai laimingų besilinksminančių, švenčiančių, besišnekučiuojančių žmonių minią. Tai nenusakomas bendrystės jausmas organizatoriams“, – džiaugiasi festivalio rengėjai ir kviečia visus į liepomis kvepiantį Pušalotą.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.