Atnaujinkite savo plastikinius langus bei papuoškite savo interjerą naujais klasikiniais roletais

Lietuvių patarlė sako: roges ruošk vasarą, o ratus žiemą!

Norėdami kokybiškai ir šiltai  gyventi, kvėpuoti švariu oru,  įsirenkite kokybiškas orlaides ir atnaujinkite interjerą naujais langų roletais.

Kodėl reikia keisti langų  tarpines? Standartinių guminių tarpinių eksploatacijos laikas – 5–7 metai. Jeigu per šį laikotarpį neatlikote jokių guminių tarpinių priežiūros darbų (nevalėte ir netepėte silikonu), jos tampa neefektyvios ir ima praleisti šaltį, triukšmą, patalpose kaupiasi drėgmė. Lango rėmuose pradeda kauptis purvas, užsikemša drenažas ir lietui lyjant, per uždarytus langus ima veržtis vanduo į vidų.  Netinkamai eksploatuojamos guminės tarpinės praranda elastingumą, susiploja, ištežta, tampa kaip kramtoma guma arba  sukietėja ir tampa lengvai paveikiamos temperatūrų kaitos: dėl karščio prisilydo prie langų profilio, dėl šalčio  sukietėja, susidaro ledo tiltai arba tiesiog  prišąla lango varčia prie rėmo, todėl būstų šeimininkai savo pinigais pradeda ne tik  šildyti kiemą, bet ir pažeidžia lango izoliacines savybes. . Neprižiūrimos guminės tarpinės, pradeda traukti drėgmę, praleidžia šaltį, triukšmą, dulkes. Nors iš pirmo žvilgsnio guminė tarpinė atrodo gera, tačiau ji savo funkcijų nebeatlieka.  Dar yra būtinas ir langų lankstų reguliavimas, tepimas ir valymas. Taip pat atnaujinkite savo langų rėmus ir varčias. Langų rėmai nuo laiko yra patamsėja ir apsinešę purvu. 

Kas gi iš mūsų taip prižiūri langus ir langų  tarpines? Niekas! Tad belieka gumines tarpines pasikeisti į ilgaamžes, kokybiškas tarpines , kurios nereikalauja jokios priežiūros ir pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis bei būtina  susireguliuoti langų lankstus , sutepti ir išvalyti metalinį mechanizmą tam , kad langas vėl lengvai darinėtųsi ir nepraleistu triukšmo bei dulkių. 

Gumines tarpines pasikeiskime vokiškomis Q-LON poliuretano tarpinėmis 

Q-LON tarpinėms suteikiama 5 metų garantija, tačiau savo izoliacinių savybių jos nepraranda daugiau nei 20 metų. Šioms tarpinėms nereikia  jokios papildomos priežiūros per visą eksploatacijos laikotarpį. Tarpinių aukštis 11 mm. plotis 9,5 mm   puikiai priglunda prie lango rėmo. Tarpinės atsparios ultravioletiniams saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams. Q-LON tarpinės sudarytos iš „ Memory foam“ putų , kurios prisitaiko prie lango varčios ir remo  formos, bei neleidžia patekti drėgmei, dulkėms, triukšmui. Tuo pačiu neleidžia iš lauko patekti šalčiui, o iš vidaus neleidžia išeiti šilumai.  Jos  apgaubtos karbonu – tai užtikrina ilgaamžiškumą. 

Vokiškos „Schlegel Q-LON“ tarpinės pagamintos naudojant unikalų medžiagų derinį, turi puikią „atmintį“ – suspaustos grįžta į savo pradinę formą, jų neveikia temperatūros svyravimai, grybeliai, UV spinduliai ar ozonas. Laikui bėgant Q-LON tarpinės puikių savybių nepraranda net ir  po 300 000 langų ar durų atidarymo ir uždarymo ciklų jos dirba taip, kaip dirbusios. 

Kai jūsų langai jau bus sutvarkyti ir atnaujinti, nepamirškite juos papuošti šiuolaikinio dizaino roletais. Taip paįvairinsite patalpos interjerą. Roletai  yra lengvai pritaikomi bet kokiam langui, nes yra tvirtinami vienu iš trijų galimų būdų. Taip pat tai geriausia galimybė sutaupyti ir gali būti puikus pasirinkimas turintiems seno tipo langus.

Įleiskime šviežio oro su AIR-BOX vožtuvais.

 Oro vožtuvai jus apsaugos nuo triukšmo, dulkių ir skersvėjų. Taip pat padės apsaugoti jus nuo  pelėsio. Patalpose visada bus šviežias oras, be triukšmo, dulkių ir skersvėjų. Vožtuvai lengvai montuojami lango varčioje, nepažeidžiant lango konstrukcijos, be frezavimo ir be gręžimo.  

www.remvalus.lt       Registruotis prašome iš anksto   Tel.      8 604 24268,  8 606 93229    

 UAB „ Remvalus“  specialistai dirba visoje Lietuvoje. Mūsų specialistai atvyks  ir suteiks konsultaciją bei pateiks atliekamų  darbų sąmatą. O mūsų meistrų sulauksite dar po 2-3   savaičių

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.