Vandalai suniokojo „Kuranos“ turtą: už vertingą informaciją – 10 000 eurų premija

„Kuranos“ nuotr.

Bioetanolio ir biodujų gamybos bendrovė „Kurana“ informuoja, kad naktį iš vasario 16 d. į 17 d. nenustatyti asmenys supjaustė plastikines rankoves, kuriose buvo saugomi grūdai.

Bendrovės nuomojamoje aikštelėje Pasvalyje (Mūšos g. 6 C) iš viso saugoma apie 4 000 tonų drėgnų kukurūzų, patalpintų plastikinėse rankovėse. 

Į aikštelę patekę vandalai su pjaustė 16 iš 21 rankovės. Nusikaltėlių neatbaidė ir tai, kad aikštelės teritorija aptverta, įrengtos vaizdo stebėjimo kameros. 

Bendrovė Pasvalio policijos komisariatui pateikė pareiškimą apie užfiksuotą vandalizmo atvejį. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, įvykio aplinkybės tiriamos. Vandalų padaryta žala tikslinama. 

„Kuranos“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Virgilijus Razmus teigė, kad hermetiškai saugomiems drėgniems grūdams (30–40 proc. drėgmės) sureagavus su deguonimi, prasidėjo oksidacijos procesas: grūdai kaista ir pelija, todėl didelė dalis jų taps netinkami bioetanolio gamybai. 

„Noriu padėkoti mūsų darbuotojų komandai, kuri likvidavo nelaimės padarinius. Grūdus talpiname į naujas rankoves ir taip siekiame sumažinti žalos mastą“, – teigė V. Razmus. 

Už suteiktą vertingą ir tikslią informaciją, galinčią padėti išsiaiškinti įvykdytą nusikaltimą, „Kurana“ yra pasirengusi skirti iki 10 000 eurų premiją. 

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.