Nebeliks vieno tarpmiestinio autobuso maršruto

Asociatyvi Aidos GARASTAITĖS nuotr.

Patekti iš Pasvalio į pajūrį visuomeniniu transportu galimybių nėra daug. Galima ryte 7 val. 37 min. sėsti į autobusą, vykstantį maršrutu Biržai – Šiauliai, o Saulės mieste persėsti į Klaipėdon važiuojantį traukinį. Arba vykti tiesiogiai į uostamiestį autobusu, kuris iš Pasvalio išvažiuoja 15 val. 28 min. Pastaruoju maršrutu noriai naudojasi Pasvalyje reikalus tvarkantys joniškėliečiai bei Šiauliuose studijuojantys mūsų krašto jaunuoliai. Deja – nebeilgai.

Jau kuris laikas sklandę gandai, jog bus panaikintas autobuso Biržai–Klaipėda maršrutas – pasitvirtino. 

Nusiuntus raštišką užklausą, redakcija gavo tokį Klaipėdos autobusų parko Pervežimų skyriaus vadovo Viktoro Piklapio atsakymą: 

„Informuojame, kad nuo 2022 12 17 d. maršrutas Klaipėda–Biržai –Klaipėda bus uždaromas gavus LTSA (Lietuvos transporto saugos administracija – red. pastaba) leidimą.“ 

Telefonu kalbintas Biržų autobusų parko direktorius Marius Šernas teigė kol kas negavęs tokios informacijos. Vadovas patikino, jog rytinis jų parko maršrutas Biržai– Šiauliai tikrai išliks, o nuo gruodžio 1 d. net sumažinama bilietų kaina. 

Ar nebus pasiūlyta alternatyva naikinamam maršrutui, M. Šernas nesiryžo prognozuoti. 

– Mes nelabai galime kažką siūlyti. Tai yra tarpmiestinis susisiekimas ir Lietuvos transporto saugos administracija turi skelbti konkursą tam maršrutui. Iš Klaipėdos į Biržus ir atgal – didelis ratas. Abejoju, kad kažkokia kita kompanija, išskyrus Klaipėdos autobusų parką, kuris yra didelis ir dirba pelningai, važiuotų tuo maršrutu.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

1 Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.