Dovanos iš Karališkojo pašto

Svečių iš Didžiosios Britanijos viešnagė Pasvalio vaikų dienos centre „Visada kartu“. Aidos GARASTAITĖS nuotr.

Pasvalio ir Žilpamūšio vaikų dienos centrus aplankė ir dovanų atvežė Didžiosios Britanijos karališkojo pašto darbuotojai, o juos lydėjo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vadovė Rasa Dičpetrienė su kolegėmis, susitiko ir Pasvalio struktūrinio padalinio pirmininkė Gražina Sakalauskienė.

Pasvalio dienos centrui „Visada kartu“ svečiai iš Didžiosios Britanijos įteikė stalo žaidimų ir vaišių. Šį centrą po pamokų kasdien lanko apie dvidešimt vaikų, dabar su jais užsiima socialinė darbuotoja Svajūnė Zubavičienė ir savanorė Lida Ubavičienė, Pasvalio Svalios progimnazijos socialinė pedagogė.

Vaikai su svečiais pabendravo ir angliškai, kartu šoko, o Dienos centro lankytoja Marija grojo trombonu. 

Po to Karališkojo pašto atstovai ir „Gelbėkit vaikus“ vadovės pasuko į Žilpamūšį, kur tris mokyklinio amžiaus vaikus auginančiai šeimai dovanojo skalbimo mašiną, įteikė ir daugiau dovanėlių. 

Beje, svečiai iš Didžiosios Britanijos karališkojo pašto Žilpamūšyje lankėsi ir prieš penkerius metus. Šį kartą Dienos centrui, kurį lanko aštuoniolika Žilpamūšio krašto vaikų, nupirko elektrinį šildytuvą, atvežė ir kitokių dovanėlių. 

Žilpamūšio dienos centro vaikai ir vadovė Onutė Šližienė svečiams pasakojo apie savo veiklą, dovanojo pačių pagamintų keramikos darbelių ir kalėdinių žaisliukų. Svečiai apžiūrėjo arbatinukų kolekciją ir vaikų darbų parodėlę.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

1 Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.