Kas yra antakių dažymas?

Kas yra antakių dažymas?

Antakių dažymas – tai procesas, kurio metu keičiant arba dažant antakius išgaunama sodri jų išvaizda. Tai gali būti daroma naudojant specialų atspalvį arba įvairius atspalvius. Antakių tonavimas išryškina visus kitus veido bruožus. Šis procesas gali būti laikinas ir atliekamas kasdien arba pusiau nuolatinis, kuris gali būti atliekamas salone. Pusiau ilgalaikis antakių tonavimas yra paprastesnis nei kasdienis antakių pieštukų ir pudrų naudojimas. Tamsinti antakių geliai suteikia natūralesnę išvaizdą ir padeda atsikratyti kasdienio laikino antakių dažymo vargo.

Antakių atspalvių tipai

Yra dviejų tipų antakių dažai. Kiekvienas jų turi savo gerų ir blogų pusių. Pasirinkti reikėtų pagal savo poreikius ir skonį.

Rekomenduojama: Binacil natūraliai rudi, 15 gr. Iš VitrinaPro.lt

Laikinas antakių dažymas: Tai procesas, atliekamas kasdien, kaip ir akių makiažo, akių šešėlių, akių pieštuko ar blakstienų tušo naudojimas. Šie antakių dažai yra įvairių spalvų gelių ir skysčių pavidalo. Jie padeda sukurti apibrėžtą išvaizdą. Jie tepami aplikatoriumi ir prieš miegą lengvai nuplaunami makiažo valikliu.

Pusiau ilgalaikis antakių tonavimas: Tai geriausia priemonė žmonėms, kurie nežino, kaip tepti laikinus antakių atspalvius, ir nori, kad jie išliktų ilgiau. Pusiau ilgalaikis tonavimas išlieka tam tikrą laiką, o paskui pamažu išnyksta. Jį galima atlikti namuose, tačiau geriau, kad tai atliktų profesionalai.

Būdai, kaip pasirinkti antakių atspalvius

  • Norint išsirinkti tinkamą antakių atspalvį, reikia atsižvelgti į keletą veiksnių, kad antakių atspalvis derėtų prie kitų veido bruožų ir plaukų spalvos.
  • Rinkitės spalvą, kuri būtų šiek tiek subtilesnė už plaukų spalvą. Plaukų spalva turėtų būti vienu atspalviu šviesesnė už plaukų spalvą, kad ji būtų artimesnė originalioms antakių spalvoms
  • Tamsesnių plaukų žmonės turėtų rinktis tamsesnius antakių atspalvius, o šviesesnių plaukų – šviesesnius. Netinkamas pasirinkimas sugadins išvaizdą.
  • Šviesiaplaukės moterys neturėtų naudoti labai juodų antakių atspalvių, nes jie sukurs ryškų kontrastą.
  • Reikia įsitikinti, ar norite laikino, ar pusiau ilgalaikio antakių atspalvio.

Pusiau ilgalaikio antakių dažymo žingsniai 

  • Svarbu vieną dieną prieš antakių tonavimą suformuoti antakius. Tai galima padaryti vašku, pincetu, kirpimu arba sriegimu.
  • Nuplaukite veidą drungnu vandeniu ir švelniu veido valikliu. Nusausinkite antakius patrindami juos minkšta šluoste.
  • Skirtingi gamintojai gali turėti skirtingas antakių atspalvio paruošimo instrukcijas. Jų reikėtų laikytis naudojantis ant rinkinio pateiktomis instrukcijomis.
  • Vatos tamponu aplink akis, bet ne ant antakių, užtepkite ploną sluoksnį vazelino. Šis plonas sluoksnis padės pašalinti nereikalingą papildomą spalvą.
  • Naudodami antakių šepetėlį arba aplikatorių tepkite antakių atspalvį, pradėdami nuo vidinio akies galo į išorę.

 Leiskite atspalviui susigerti instrukcijose nurodytą rekomenduojamą laiką.

Dabar vatos tamponu pašalinkite papildomą atspalvį aplink antakius.

 Galiausiai nuvalykite veidą švelnia veido valymo priemone, pašalinkite visą atspalvį ir vazeliną, tada patepkite drėkinamuoju kremu.

Antakių dažų šalutinis poveikis, pavojus ir rizika bei atsargumo priemonės

Dažniausi antakių tamsinimo šalutiniai poveikiai ir pavojai yra akių odos sudirginimas, aplinkinės srities audinių uždegimas ir odos bėrimas. Kai kuriems žmonėms gali pasireikšti patinimas, uždegimas, o kai kuriais blogiausiais, bet retais atvejais tai gali sukelti aklumą.

Šalutinis antakių dažymo poveikis gali skirtis priklausomai nuo žmogaus. Geriau atlikti alergijos testą užklijuojant nedidelį pleistrą ant kaklo ar vidinės rankos dalies ir stebėti reakciją 24 valandas.

Šalutinis antakių dažų poveikis sumažėja renkantis augalinio pagrindo dažus, kurie yra mažiau šiurkštūs odai.

Mažesnė bet kokios reakcijos tikimybė, jei procesą salone atlieka patyrę specialistai, nes jie žino, kaip saugiausiai tepti antakius.

Po tamsinimo proceso akis galima praplauti tepamaisiais akių lašais arba fiziologiniu vandeniu.

Išvada

Galite įgauti išskirtinę išvaizdą, jei laikysitės instrukcijų ir pasirinksite tinkamą antakių atspalvį bei laikysitės patarimų ir atsargumo priemonių naudojant atspalvius.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.