Pasvalio rajono savivaldybės teritorijoje mišrių komunalinių atliekų surinkimą vykdys AB „Panevėžio specialus autotransportas“

Pasvalio rajono gyventojai dar praėjusių metų pabaigoje buvo informuoti, kad Pasvalio rajono savivaldybės sudaryta „Komunalinių atliekų surinkimo Pasvalio rajono savivaldybės teritorijoje ir transportavimo į jų apdorojimo vietas paslaugos teikimo sutartis“ su UAB „Pasvalio gerovė“ baigia galioti 2019 m. gruodžio mėnesį, todėl, vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais ir kitais teisės aktais, reglamentuojančiais komunalinių atliekų tvarkymą, bus skelbiamas atviras konkursas „Mišrių komunalinių atliekų surinkimo Pasvalio r. savivaldybės teritorijoje ir jų transportavimo į apdorojimo vietas (įrenginius) paslaugų pirkimas“. 

Pasvalio rajono savivaldybės administracijos ir UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centro specialistai rengė ir derino konkurso sąlygas bei kitus reikiamus dokumentus, ir dar praėjusių metų pabaigoje buvo pradėtos vykdyti konkurso procedūros. 

Įvykus viešajam konkursui, laimėtoju buvo pripažintas AB „Panevėžio specialus autotransportas“. 

AB „Panevėžio specialus autotransportas“ informuoja, kad su UAB Panevėžio regiono atliekų tvarkymo centru sudarius Mišrių komunalinių atliekų surinkimo Pasvalio rajono savivaldybės teritorijoje ir jų transportavimo į apdorojimo vietas (įrenginius) paslaugų teikimo sutartį, ateinančių 4 (keturių) mėnesių laikotarpyje vykdys pasirengimo Pasvalio rajono mišrių komunalinių atliekų tvarkymo paslaugų teikimui darbus. 

Siekiant užtikrinti atliekų surinkimo ir konteinerių aptarnavimo kontrolę, AB „Panevėžio specialus autotransportas“ planuoja nuo 2020 m. rugsėjo mėnesio pradėti vykdyti atliekų surinkimo konteinerių identifikavimo darbus: paskirties lipdukų ir RFID žymeklių klijavimą. Be to, bendrovės atsakingi darbuotojai vykdys atliekų turėtojams išdalintų atliekų surinkimo konteinerių panaudos sutarčių pasirašymo procesą, nes konteineriai nuosavybės teise priklauso bendrovei, o atsakomybė už konteinerių apsaugą nuo sugadinimo ar praradimo priklauso atliekų turėtojams. 

Atsižvelgus į tai, kad numatomi atlikti darbai pareikalaus daug laiko ir visų suinteresuotų pusių pastangų, prašome visų Pasvalio rajono atliekų turėtojų būti supratingais ir geranoriškai atsižvelgti į vykdomus pasiruošimo paslaugų teikimui proceso veiksmus. Kadangi atliekų surinkimo konteineriai bus identifikuojami atliekų išvežimo dieną, prašome visų atliekų turėtojų, besinaudojančių individualiais atliekų surinkimo konteineriais, konteinerių neįsistumti į savo valdą po jų aptarnavimo. Prašome Jūsų atliekų surinkimo konteinerius palikti šalia savo valdos visą atliekų išvežimo dieną. Pažymime, kad AB „Panevėžio specialus autotransportas“ atskiru pranešimu informuos apie būtinybę atliekų surinkimo konteinerius palikti šalia savo valdos konkrečiomis dienomis. 

Informuojame, kad išdalintų atliekų surinkimo konteinerių panaudos sutartys bus paliekamos prie identifikuojamų atliekų surinkimo konteinerių arba įdedamos į pašto dėžutę. Prašome vieną pasirašytų panaudos sutarčių egzempliorių grąžinti jį pristatant į Jūsų seniūniją arba saugiai pridėti prie atliekų surinkimo konteinerio kitą jo išvežimo dieną. 

Dėkojame už supratingumą. 

Išsamesnės informacijos teirautis tel. 8 607 77 760, el. paštu uzsakymai@psa.lt 

Užs. Nr. 100

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

1 Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.