Krinčine – jau antras koronaviruso atvejis

Asociatyvi Engin Akyurt nuotrauka iš Pixabay

Savaitgalį COVID-19 infekcija buvo diagnozuota septintą dešimtį įpusėjusiai Krinčino miestelio gyventojai. Moteris jokių koronavirusui būdingų simptomų nejuto ir infekcija buvo nustatyta atsitiktinai. 

– Pacientė planavo gultis į ligoninę dėl kitų ligų gydymo. Pagal galiojančią tvarką tokie žmonės patenka į karantino palatą. Jiems iš nosiaryklės imamas tepinėlis COVID-19 infekcijos diagnostikai. Moteris buvo paguldyta penktadienį, o sekmadienį buvo gautas atsakymas, kad jos tyrimas yra teigiamas. Pacientė buvo išvežta į Panevėžio respublikinę ligoninę, – „Darbui“ sakė Pasvalio pirminės asmens sveikatos priežiūros centro vyriausiasis gydytojas Vilius Povilionis. 

Susirgimą patvirtino ir visuomenės sveikatos centro prie SAM Panevėžio departamento direktorius Eugenijus Vilčinskas. Jis pranešė, jog nustatyti du su infekuota moterimi kontaktavę asmenys (vienas iš jų šeimos narys) – šiuo metu jie yra saviizoliacijoje. 

Prieš savaitę rašėme, kad COVID-19 virusas diagnozuotas neseniai iš užsienio grįžusiam Krinčino miestelio gyventojui. 

Krinčino seniūnas Gintautas Venskevičius tikino, jog šie du atvejai nėra susiję – susirgusiųjų nesaisto nei giminystės, nei kaimynystės, nei darbo ryšiai. 

Kad visi patvirtinti koronavisuro atvejai Pasvalio rajone nėra tarpusavyje susiję, tvirtina ir Visuomenės sveikatos centras. 

Joniškėlietis, kuriam balandžio pradžioje buvo diagnozuotas COVID–19 virusas, jau pasveiko ir yra paleistas į namus.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.