Kas taps Pasvalio r. meru (apklausa)

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

28 Comments

 1. Komunistas L. Brežnevas valstybei vadovavo 18 metų, ekskomunistas G. Gegužinskas Pasvaliui vadovauja 28 (!!) metus (tiesa, su trumpa „kavos“ pertraukėle). Vienas „nuvarė“ didžiulę šalį, kitas – tik nedidelį Lietuvos plotelį. Iš Brežnevo šaipėmės, kurdami anekdotus. Šiandien prieš balsuodami už gegužinskus, geriau pažvelkim į Kauno patirtį!..

  1. Leiskit tam seneliui ramiai pensijoje ilsėtis. Čia kažkas už jaunimą agituoja, o kažkam ir senolis perspektyvus gaspadorius

 2. Sąraše kandidatai išvardinti abėcėlės tvarka, nuotraukose – chaotiškai. Tarkim, dvi simpatiškos moterys greta: kuri – kuri?! Vyrų foto irgi klaidina: sąraše – pirmas, fotogalerijoje – „galiorkoj“… Iš kuklumo ar kaip čia? Ir t. t. Autoriui D a r b u i derėtų s u a k t u a l i n t i apklausą ir suprantamiau susieti sąrašą ir nuotraukas. Beje, kadangi esu vizualiai suklaidintas, tai tikrai nebalsuosiu už kandidatą, kurio foto – išskirtiniame (paryškintame) fone.

  1. O ko tiketis, kai darbo redaktorius koncervas šprotas, tai ir nori kad jo šutvė laimėtu. Teisybe pasakius, kandidatai i merus baisus, o partiju sąrašai dar baisesni, siuvėjos, klykiančios medikes, alkoholikai, ir visas ale elitas Pasvalio.
   Baisu kaip nėra ka rinkt, Koncervai galėtų išvis nebeit, manau pakankamai gavo kyšių ir prisivogė.
   Žmonės gerieji, nebalsuokit už esamus, jiems užteks jau.

   1. Nors ir nelabai „diplomatiškai“, tačiau taikliai bakstelėjote, p. JOnai. Vis tik manau, kad „kaltas“ ne tik „šprotas“ (gal „karosas“?..), bet visa p r i v a t a u s laikraščio redakcija! Juk šitoj „uabėje“ (it kūdroje) – nardo ir „padėjėja“, ir tarybos eksnarys, ir kiti prijaučiantys pasivadinusiems konservatoriais. Įsitikinęs, kad ne už jūrių marių metas, kada tyrinėjantys Lietuvos spaudą bei jos ypatumus aprašys ir įvertins Pasvalio laikraščio stangas keliaklūpščiajant „konservatoriams“.
    Balsuot reikia, kad ir stokojant ryškesnių šviesulių! Reikia naujų veidų, naujų idėjų, reikia gaivaus pavasarinio vėjo, koks padvelkė, tarkim, Kaune, išprašius konservatorius.

  2. Koks tu rinkikas, jei nei vieno kandidato, nei dabartinio mero nepažįsti? Bene iš Marso būsi? Tokiu atveju ko čia apklausoj balsuoji, visvien nerinksi nei vieno.

   1. „Dabartinis meras“ – iš Garliavos. Mokėsi „žemkėj“, nei tai už Kauno, nei tai netoli Garliavos… (tada tai buvo prasčiausiai vidurines mokyklas baigusių pastogė – taip vadinama žemės ūkio akademija). Į Pasvalio rajoną (Joniškėlio žemės ūkio mokyklą) „dabartinis meras“ „atkomandiruotas“ kaip būsimas komjaunimo vadas, mat jau buvo komunistas. Tiek žinių! Jums siūlau į nepažįstamus žmones kreiptis „Jūs“. Sėkmingų rinkimų!

    1. Matosi rinkikas tikrai ne Lietuvoj gyvena, jei nežino kur ”žemkė” įsikūrus, kiek gūglėj randa tiek ir parašo. Ten pat matyt ir mero biografiją radai, kuri niekam čia pas mus ne paslaptis. Nemaža dalis rajono rinkėjų yra baigę tą pačią Joniškėlio mokyklą ir ”žemkę”, todėl manau įžeidei nemažai pasvaliečių. Beje kai Gintautas pradėjo dirbt Joniškėly, mokykla tuo metu vadinosi ”Darbo raudonosios vėliavos ordino Joniškėlio Mičiūrino tarybinis ūkis – technikumas”. To nerašo gūglėj, todėl ir nežinai. Tik tiems žmonėms, kuriuos gerbiu sakau „Jūs”, o visokius nevietinius žalius žmogeliukus tujinu. Sėkmingo tarpgalaktinio skrydžio.

     1. Atskridau. Gimiau ir augau Joniškėly (buvoju ir dabar ten), daug metų gyvenu Kaune, todėl informacijos apie Garliavą, Noreikiškių kaimą ar Joniškėlio miestelį tikrai Google’e neieškau. Atvirkščiai, nemažai galėčiau Jums papasakoti apie „Mičiūrino“ technikumą ir „apdovanojimą“, „žemkę“ (net krepšininko Sabonio mokslus joje…) ir kitokias įdomybes (panašiai, kaip vienas profesorius kilimo nuo Saločių laiks nuo laiko publikuoja „Darbe“).
      Atskleisiu JUMS vieną savo būdo minusą: ypač nemėgstu chameleonų (išverstaskūrių – besiblaškančių iš politinės kairės į dešinę ar atvirkščiai), prisipatoginusių prie sotesnio bliūdo! Tad Tamstos familiariai minimas Gintautas nėra man pavyzdys, tokius gyvenimo kely apeinu lankstu. Jūsų tujinimas – irgi tik Lepšynės miško kukurbezdalio dvelktelėjimas! Girdėjot tur būt: žmogus iš kaimo gali išeiti, kaimas iš žmogaus – ne!
      Dėl „įžeidimų“. Tie, kurie dirba,naudodamiesi įgytomis mokymo įstaigose žiniomis – neįsižeis, tie, kuriems reikėjo „popierėlio“ – tegu! Bergždžia būtų su Jumis diskutuoti apie Lietuvos mokslo (ypač taip vadinamo aukštojo universitetinio) jovalą (beje, kaip ten sekasi LSU Pasvalio filialui?). Džiugina, kad ledai pajudėjo: „žemkė“ – vėl akademija, po VDU sparnu, kaip ir Vilniaus „pedagoškė“… Ateis laikas ir visokiems ŠU, KU ar riomeriams!
      Vakar „15 min.“ publikuota pasaka apie Pasvalio mero fenomeną. Propagandos bei agitacijos teoriją ir praktiką šiek tiek išmanau… Įsiminė „Darbo“ vyriausiojo redaktoriaus (straipsnyje jis pristatomas tik redaktoriumi – dievaži, įsižeisčiau…) žodžiai: „Kritikos tikrai netrūksta jiems“ (suprask, merui ir konservatoriams)!!? Šposininkas (ir melagėlis) tas vyriausiasis, gal galėtų pateikti viešų mero kritikos pavyzdžių!
      Sermėginė tiesa: piliečiai išsirenka sau valdžią ir būna verti tokios valdžios, kokios nusipelno! Neabejoju, kad išsirinksite tuos pačius gintautus ir, kaip „15 min.“ suklydo, balčiūnaičius… Kauniečiai, taipogi neabejoju, išsirinks „tuos pačius“ – vieningąjį Kauną ir merą, parodžiusi miestelėnams, kad be konservatorių taryboje miesto oras tapo skaidresnis ir darbų nudirbta nepalyginamai daugiau!

 3. sveiki
  as basusoiu uz Igor malinauska\
  tik jis gali mu s isgelbeti nuo tu koncervu
  Jie dirt a isvien su kremlium!!!!
  UZ SVIESIA ATEITY PASVALIUI!

 4. Koncervatorius reikia amziams isbraukti. Kruopis nesugebejo net su Internatu susitvarkyti. Renkuosi Malinauska.

 5. Savivaldybė, vietinis laikraštis, ligoninė… visur koncervatoriai, eilę metų. Ar tvarka yra? ne. Laikraštis parašys tik apie tam tikrus žmones, ir tik gerai; pas daktarus be eilės papuls tik išrinktieji ir per pažįstamus, o prie modernaus aparato registratūroje stovi vienas žmogus, bet prie langelio neprieis pusvalandį, ir dar apšauks kad nesupranti, lauk kol pakvies, nors visam koriduryje TIK vienas žmogus; net kunigai per pamokslą „paprotina” už ką balsuoti, bu kitaip bijokit Dievo. Ir čia tik maža dalis iš to „Kaip puiku gyventi Pasvalyje”. Jei neteisybė – pataisykite

  1. Teisybes yra, bet, ar jus matote normaliu zmoniu kitose partijose? mazai ju… is vienos partijos dazniausiai nesurinktum 5 zmoniu uz ka balsuoti. o pas koncervus tikrai yra normlaiu ir protingu zmoniu. Taip kad jie isigalejo ir iaugo musu Pasvalyje sutinku, permirke kysiais, visur sukisti savi, tas tiesa. bet pasirinkimas nedidelis. Kad ir balsuojant uz koncervus riektu venkti tu paciu pavardziu, Pilkojo kardinolo – Balciuno, ir kitu kurie jau ten uzsisedeje, rinkti naujus veidus.
   Del mero kandidatu, Igoriui siek tiek anksti tapti meru manau, cia kaip Adamkus butu, kolkas jo tik slepetes Pasvalyje, manau turetu viena kadencija taryboj pabut, pazint pasvaly, tada gal ir i merus.

   1. p. Jonai (angliškai nesuprantu), Jūsų Adamkaus (Adamkavičiaus) pavyzdys – labai vykęs (priminsiu: LR Konstitucijos str.78 įsakmiai reikalauja, kad kandidatuojantys į LR prezidentus trejus pastaruosius metus būtų gyvenę Lietuvoje!). Jūs manote, kad tas ar kitas padirbėtų savivaldybės taryboje ir tik po ketverių metų „tiktų“ užimti mero kėdę. Taip galite pralaukti tuziną metų su tais pačiais „veikiančiais asmenimis ir atlikėjais“ dulkinų užsikonservavusių dekoracijų fone! p. Matulo (penkta kadancija Seime!) v i l n i e t i s sūnus dvi kadencijas (!!) „dirbo“ P a s v a l i o savivaldybės taryboje, o r e z u l t a t a i?!?
    Šiandieninėje taryboje – juk ne tik Gegužinskas su Balčiūnu, yra ir kitų laiko patikrintų žmonių. Visada geriau – bandyti (gal net truputį suklystant), negu visaI nieko nedaryti!
    Beje, jei Jūs sodininkas, tai turite žinoti, kaip toli nusidriekia dilgėlių šaknys ir kaip nelengva su jomis kovoti! Kita vertus, nebūtina būti sodininku ar kokiu moksliniu agronomu…

 6. Kandidatų komentaruose pilna rašybos klaidų. Baisu skaityt, tai kaip juos galima kur nors rinkt… Gėda!!!

  1. P. Stebėtojau, būkit malonus ir nurodykit šaltinį, kuris supažindintų su „kandidatų komentarais“ bei juose esančiomis „rašybos klaidomis“. Sudominot savo „postu“. Lauksiu. Ačiū.

 7. Žinau jus asmeniškai ir galvoju, ar žinote kas yra aukštasis mokslas? O tai labai jau praščiokiškos mintys pas tamstas.

 8. Nesusilaikiau nepakomentaves tai ka matau.

  Antanas k (k tai ne pavardės pirma raidė, tai nuo žodžio k-kekšė). – pabėgelis is kairės partijos į dešinę, na pabėgo dėl vienintelės priežasties manau, nes firma gavo gerą užsakymą iš savivaldybės.

  Igoriokas – igoriokas su rimuku tai savam stiliuj. Vodkė už balsą. Laksto po pasvaly ir siūlo vsiems, svarbu kad balsuotu.
  Linas K. (K tai pavardės raidė, ne kekšė, nors kažkada mėgo rankas kaišioti po kaldra… ne savo kaldra) -Žmogus nevykelis, kažkada darbo partijos prakištas į darbo biržos direktoriaus posta. ten užsisėdėjas ir nieko gero nenuveikes. turbut jau ir nebenuveiks.

  Mokytoja siekiant mero posto – nepamenu nei vardo nei pavardės – kas ji tokia? ir is kur nusileido?

  Kileris – Vietinis miesto alkoholikas palaikantis Igarioka…tas pila tas loja… girtam lojasi geriau.

 9. Antanas K, tai – OntOntAntanas, tas kuris daug metu apgaudinejo a.a Eugeniju Malinauska, buvo isvytas is SAS ir… daug metu pragyveno Gorkyje (Niznij Novgorod, Rusija). Ten kazkas nesiseke, nes zmona dirbo Maximoje pardaveja. Kas gali paneigti, kad nerusiski pinigai jam padejo atsigauti Pasvalyje, nes grizes pardave namus Atzalyne ir isikure Valakeliuose. Visa kita klaukite dabartines valdzios, prie kurios jis prilipes. O Kileris, tai 80-90 laiku spekuliantas, pardavinejes dzinsus, audio irasus, vaidinantis kieta, bet nera pijokas.

 10. Negyveni Kaune, nes jei gyventum:
  1. žinotum, kad ”žemkė” įsikūrus ne Noreikiškių kaime, o Akademijos miestely;
  2. rašydamas, kad ”…Kauniečiai, taipogi neabejoju, išsirinks…” išsidavei, kad esi ne kaunietis, nes jei būtum kaunietis rašytum ”…išsirinksim…”
  Nei pasvališkis, nei kauniškis, tai gal igariukas?

  1. Rinkikas – kukurbezdėliui (dar žinomam kaip kukurbezdis arba pumpotaukšlis) parašė:

   1. Savo gyvenamosios vietos koordinačių Tamstai nerodysiu, nebent būtumėt kokia ramunėlė, o aš – dobilas, tada GPS pamačytų susimatyti ant kokios šieno kupetos…
   2. Kauniečiai nokautuojančia balsų persvara i š r i n k o Matijošaitį (tai buvo „už“ miesto permainas ir „prieš“ įsiėdusius konservatorius!). Negaliu parašyti i š s i r i n k o m e, nes paminčiau teisę rinkti ką nors s l a p t u balsavimu. Tokius „laisvumus“ galėjo sau leisti, tarkim, p.V. Adamkus, į permatomą balsadėžę įmetęs neperlenktą ir visiems įžiūrimą biuletenį ar p. V. Landsbergis, „iš anksto“ pasufleruojantis avinų bandai už ką dera „teisingai“ balsuoti! (terminas „avinų“ – ne mano, o tokio p. Sikorskio, jei su atmintim ne ką, pasiguglinkit…). Tarp kitko, labai nepatiko tai, kad miesto savivaldybės tarybos sąrašuose rados net 3 (trys!) vienodos pavardės, bet čia jau kita tema.
   Ta pačia proga Jums – pasvaliečiui patriotui priminsiu mano nelabai mėgstamo žurnalisto A. Tapino heiku: Renkam tą patį
   Kad tik blogiau nebūtų
   Dūsausim vėliau…
   3. Nebūkit juokingas su tais „žemkės“ vardais nuo Dotnuvos akademijos iki Stulginskio universiteto!! Geriau paguglinkit ir pamatysit visą pavadinimų kaitą. Personaliai Tamstai galėčiau paporinti apie „žemkę“ Kęstučio 27 (Kaune, kur dar kitur) arba perpildytą šeštadieniais 18 maršruto autobusą Pilis – Noreikiškės. Ne „į temą“, ale kai „žemkė“ išsikėlė į Noreikiškes, Kęstučio 27 rūmuose ilgai tvyrojo kažkoks keistas kvapas… (buvom, žinom, vėliau tai KPI VIII rūmai, mašinų gamybos fakas, šeštadieniniai bambatryniai (pardon, šokiai), kuriuose net legendiniai „Kertukai“ smagią publiką linksmindavo…
   4. Bene ir viskas, ką panūdau parašyti Tamstai.
   Neprošal būtų, jei „Darbo“ redaktorius (ačiūdie, pagaliau žmoniškas pareigybės įvardijimas!) paskelbtų oficialią Pasvalio rajono savivaldybės tarybos sudėtį (su fotke!!!) /okupantai sakydavo:„načalstvo nado znatj v lico“…/. Dar neprošal būtų, jei vietinių Baltųjų rūmų vietinė žinovė zina papasakotų skaitytojams apie pozicijas – opozicijas, žodžiu, kas, kaip, kodėl nekitaip… Įdomu, vienok! Laikraštis tapo spalvotu, tai gal ir tekstuose pagaliau išvysim nuomonių įvairovę? Nuo tik baltos šviesos įskausta akys!
   Pasirašo: nei pasvalietis, nei kaunietis, o tiesiog besitraukiančios it Šagrenės oda Lietuvos pilietis

 11. Aš kažkaip tarp to kiaušingalvio rinkčiausi ir to žemiau, etatinio senio šalčio. Sėkmytės, chebrukai 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.