Pilnėja Reagavimo skyriaus gretos

Aidos DULKIENĖS nuotrauka

Visada norėdavau ginti silpnesniuosius. Policininku tapau ne tam, kad bausčiau“, – tikino jauniausias rajono policijos komisariato pareigūnas, 21 metų Laurynas Aušrota iš Kalneliškių kaimo.

Būdamas Vaškų gimnazijos abiturientu Laurynas nusprendė eiti savanoriu į Lietuvos kariuomenę. Tačiau dėl įvairių priežasčių savanoriu netapo. Tada vaikinas nusprendė pasirinkti policininko profesiją, nors tarp artimiausių giminaičių nėra nė vieno pareigūno. „Savo ateitį matau tik Lietuvoje, apie galimybę dirbti užsienyje negalvoju. Tai irgi buvo vienas iš apsisprendimo motyvų“, – sakė Laurynas. Augalotam vaikinui fizinio pasirengimo testai ir teoriniai užsiėmimai nekėlė jokių problemų, tad metus pasimokęs Lietuvos policijos mokykloje Mastaičiuose (Kauno r.) įgyvendino savo svajonę.

Policininko karjerą L. Aušrota pradėjo šiemet Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate. Du mėnesius Aukštaitijos sostinėje jaunasis pareigūnas dirbo patrulių kuopoje. Nuo lapkričio 1-osios Laurynas pradėjo vyriausiojo patrulio tarnybą mūsų rajono policijos komisariato Reagavimo skyriuje.

Džiaugiamės kiekvienu nauju pareigūnu ir kad viešąją tvarką užtikrinantis Reagavimo skyriaus kolektyvas jaunėja. Kiekvienais metais sulaukiame Lietuvos policijos mokyklos auklėtinių. Tarnybą atliekant gimtajame krašte, manau, yra dar didesnė motyvacija labai gerai dirbti“, – kalbėjo Reagavimo skyriaus viršininkas Andrius Bučinskas. Dabar šiame skyriuje dirba 21 pareigūnas.

 

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.