„Zoo Cafe“ jau laukia svečių

15-kos metų sukaktis nuo įmonės įkūrimo, kavinės „Zoo Cafe“ atidarymas ir pačios įmonės savininkės gimtadienis. Tokią trigubą šventę praėjusią savaitę šventė uždarosios akcinės bendrovės „Indritus“ kolektyvas ir jo svečiai.

UAB „Indritus“ šiandien turi 33-ijų parduotuvių tinklą, išsiplėtusį per keturis rajonus – Pasvalio, Pakruojo, Biržų ir Radviliškio. O nuo šiol turės ir maitinimo įstaigą. Kol kas – pačią pirmą, bet naujų sumanymų ir entuziazmo nestokojanti „Indritus“ savininkė Vida Varnaitė užsiminė, kad, ko gero, ne paskutinę. „Indritus“ įmonė Raubonių kaime, prie „Via Baltica“ magistralės, įsigijo buvusią kavinę „19-tas kilometras“, priklausiusią UAB „Valderas“. Kadangi kavinė įsikūrusi šalia plačiai garsėjančio mini zoologijos sodo, naujieji savininkai ją simboliškai pavadino „Zoo Cafe“ vardu. Zoologijos sodas ir toliau išlieka „Valdero“ nuosavybe, tad žadamas gražus bendradarbiavimas.

Vido DULKĖS nuotraukoje: Savo kraštiečių naujo verslo pradžia džiaugiasi Saločių seniūnas Algimantas Mašalas ir Raubonių bendruomenės pirmininkė Gražina Paškevičienė (dešinėje).

Linkėjo trigubos sėkmės

„Indritus“ direktorę Vidą Varnaitę, jos dukrą Indrę, ant kurios pečių ir gula dauguma kavinės gyvavimo rūpesčių, bei visą įmonės kolektyvą su triguba švente sveikindami gausūs svečiai, linkėjo trigubos sėkmės, sveikatos ir klestėjimo. Daugelis sveikintojų minėjo, jog žavisi neblėstančia „Indritus“ vadovės energija, kūrybingumu, atkaklumu, ūkišku mąstymu ir išmintinga vadyba.

– Visi Pasvalio krašto verslininkai turėtų mokytis iš jūsų: įrodėt, kad verslas gali stiprėti, plėstis ir naujų idėjų surasti ne tik didmiesčiuose, – sakė rajono verslininkų atstovas Sigitas Zajarskas.

Su įkurtuvėmis kavinės savininkę ir visą kolektyvą sveikino kolegos verslininkai, rajono Savivaldybės, Saločių seniūnijos, Raubonių bendruomenės, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, draudimo bendrovių, bankų atstovai, įmonę aptarnaujantys tiekėjai.

– Ačiū, kad nepamiršot pakviesti braliukų latvių. Ir anksčiau, pravažiuodami pro šalį, matydavom, kad čia yra kavinė. O dabar žinodami, kad čia šeimininkauja Vida ir jos žavioji dukra Indrė, visiems sakysim, kad būtinai sustotų, – šypsojosi svečias iš Latvijos, įmonės, tiekiančios „Indritus“ parduotuvėms žuvį, atstovas Igoris.

Raubonių bendruomenės pirmininkė Gražina Paškevičienė priminė, kad prieš keliolika metų Raubonyse buvo atidaryta „Indritus“ parduotuvė – tada dar tik trečioji rajone:

– Vida labai greitai įsiliejo į mūsų bendruomenės gyvenimą, nuoširdžiai remia visas mūsų idėjas. Tikimės, kad Raubonių kaimą garsins ir jos kavinė, kad taps jaukia atokvėpio vieta ir mūsų krašto žmonėms, ir „Via Baltica“ keliu važiuojantiems pakeleiviams. Linkim, kad kiekvienas, bent kartą čia užsukęs, ir vėl norėtų sugrįžti.

Už nuolatinę paramą kultūros renginiams UAB „Indritus“ dėkojo Pasvalio kultūros centro direktorius Robertas Lavickas.

Zina MAGELINSKIENĖ

Visą straipsnį skaitykite 2017-03-30 „Darbe“

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

3 Comments

  1. Apsilankėme Raubonių parke,dinozaurų parkas-zoo parkas viskas gerai gal brangoka.Sugalvojome pavalgyti kavinėje,tokio mėšlo dar neteko niekur valgyti,cepelinai parodija-gėda prieš užsieniečius kurie ragauja atseit lietuviškus cepelinus (gėda Lietuvai)

  2. Vieta puiki, bet visiškai neskanus maistas ir tikrai perbrangus. Prieš 7 metus kavinė buvo aukštesnio lygio. Nepatarčiau ten valgyti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.