Knygynas turi naują direktorę

DSCF1444
Naujoji UAB „Pasvalio knygos“ direktorė Inga Krapavickienė.

Nuo liepos pradžios UAB „Pasvalio knygos“ turi naują direktorę – Savivaldybės taryba į šias pareigas paskyrė 31-erių metų pasvalietę Ingą Krapavickienę. „Darbas“ jau rašė, jog nuo birželio 15 dienos savo pačios prašymu iš šių pareigų buvo atleista Rima Kumštienė, knygynui vadovavusi keliolika pastarųjų metų ir prieš kelerius metus sulaukusi pensinio amžiaus. Savivaldybėje sudaryta pretendentų atrankos į UAB „Pasvalio knygos“ direktoriaus pareigas komisija nusprendė siūlyti Savivaldybės tarybai į šias pareigas paskirti Ingą Krapavickienę.

Prisistatydama Savivaldybės tarybos nariams Inga Krapavickienė minėjo, jog gimė ir užaugo Pasvalyje. Vilniaus pedagoginiame universitete (dabar – Lietuvos edukologijos universitetas) studijavo lietuvių filologiją ir dokumentų valdymo organizavimą. Po studijų įsidarbino „Aprangos“ įmonių grupėje, turin- čioje tarptautinį mažmeninės prekybos drabužiais parduotuvių tinklą. Savo darbo stažą pradėjo kaip pardavėja konsultantė, o netrukus tapo prekybos eksperte.

Prieš tapdama Pasvalio knygyno vadove Inga Krapavickienė dirbo Tarptautinėje skubių verslo siuntų tarnyboje „TNT Lietuva“. Bet šį pavasarį jauna Krapavickų šeima nutarė grįžti į Ingos ir jos vyro gimtinę, nes sutuoktinis sulaukė gero darbo pasiūlymo. Naujo darbo ėmė dairytis ir Inga, o netrukus aptiko skelbimą apie atranką į UAB „Pasvalio knygos“ direktorės pareigas ir nutarė išbandyti savo gebėjimus jose. Dirbdama tarptautinės prekybos ir paslaugų įmonėse sukaupė nemažą marketingo, klientų aptarnavimo patirtį, žinių apie šiuolaikiškas technologijas.

– Svarbiausias mano tikslas naujajame darbe – sukurti knygyne jaukią aplinką, gerinti klientų aptarnavimo kultūrą, o populiatinant knygyno veiklą, efektyviau išnaudoti medijos galimybes. Manau, kad knygynui būtina turėti interneto svetainę, socialinį tinklalapį. Visa tai padėtų operatyviau sužinoti gyventojų pageidavimus, juos analizuoti, sisteminti ir, organizuojant knygyno veiklą, jautriau atsižvelgti į žmonių norus ir lūkesčius, – minėjo Inga Krapavickienė.

Zina MAGELINSKIENĖ

Visą straipsnį skaitykite 2015-07-14 „Darbe“.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

2 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.