Automobilis vis dar laukia nugalėtojo

Jau septintą kartą organizuojamas senovinės technikos ir muzikos festivalis „Eugenijau… Mes važiuojame 2015“, sutraukė minias smalsuolių. Lietuvos ir Latvijos retro automobilių savininkai pasvaliečiams ir miesto svečiams pristatė beveik pusantro šimto unikalių transporto priemonių. Įvairiose šalyse, skirtingais laikotarpiais pagamintos mašinos traukė akį ir fotografų objektyvus. Kaip įprasta, programa neapsiribojo vien tik technikos paroda. Susirinkusiųjų laukė ir įvairi programa, ir gausus kermošius, ir daug geros muzikos. Vakarop subjuręs oras gerokai apmažino žiūrovų gretas, tačiau, prasidėjus koncertinei programai, žmonės vėl sugrįžo. Ir ne tik, kad pasimėgauti garsių atlikėjų atliekamais kūriniais, bet ir sulaukti žadėtų apdovanojimų. Šių metų šventės naujovė – atminimo ženkliukai, turinys unikalius numerius. Koncerto pertraukos metu buvo surengtas laimingų skaičių traukimas. Trys prizai – elektrinė žoliapjovė, elektrinis pjūklas ir 100 eurų čekis apsipirkti „Indritus“ parduotuvėse iš karto surado savo šeimininkus, o dar trijų dovanų nugalėtojai kol kas nėra aiškūs.

Kviečiame mūsų skaitytojus, kurie turi „Eugenijau… Mes važiuojame 2015“ ženkliukus pasitikrinti laimingus numerius. 0654 – ausinės, 1203 – automobilinė navigacija, 0721 – automobilis „Ford KA“, kurį įsteigė UAB „Deviro“. Laimingieji iki šios savaitės pabaigos turi kreiptis į šventės organizatorius tel.: 8 699 83 425 arba 8 616 74 028.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

37 Comments

 1. Aš esu vyras, Affairefrancais ir aš siūlyti paskolas pinigų žmonės reikia. Siūlau paskolų dalis, yra 5000 € iki 200000 eurų už visus žmones ir įmonės reikia paskolos. Susisiekite su manimi elektroniniu paštu mano visus savo beson pinigų. Čia yra jūsų el. pašto adresą. (hoffmannmichael737@gmail.com)

 2. Labas vakaras visiems ir visiems: aš esu asmuo, kuris teikia paskolas pinigų žmonėms, kuriems reikia ir įmonės, kuri yra per finansų krizę. Susisiektumėte su manimi mano elektroninio pašto adresą iš 10.000 € iki € 5.000.000 jūsų paskola. Kiekvienas žmonių, kurie su manimi susisiekti turi daro mane nusiųsti savo elektroninio pašto adresą, kad aš gali atsakyti jums. Nedvejodami susisiekite su manimi mano email: (hoffmannmichael737@gmail.com)

 3. Labas vakaras visiems ir visiems, aš man pavardė Jean ir aš pasiūlyti paskolos pinigų bet kurioje pasaulio vietoje. Susisiekite su manimi visus jūsų taikymo paskolos 5000€ €10,000 iki 5 mln tiems, kuriems reikia ir įmonei, kurie finansinių problemų. Taigi čia yra mano elektroninio pašto adresą. (hoffmannmichael737@gmail.com) nepamirškite atsiuntė man savo elektroninio pašto adresą į jūsų prašymą.

 4. Sveiki visi ir visos aš esu žmogus, kuris teikia paskolas pinigų žmonėms reikia skubiai ir bendrovės, kuriems reikia finansavimo. Susisiekite su manimi visi jūsų prašymą dėl paskolos iš 5000 € iki € 6.000.000. Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į mane iš mano elektroninio pašto adresą: (hoffmannmichael737@gmail.com)

 5. Ar jums reikia finansinės padėties? Ar kada galvojote gauti skubiai paskolą? mes siūlome keletą ilgalaikių ir trumpalaikių paskolos visuomenei. Mes galime Jums padėti su paskola labai mažą palūkanų normą. Susisiekite su mumis dabar per: kentcarterloans@gmail.com

 6. Aš esu ponas Henris stylefirm, privati ​​paskola skolintojas. mes siūlo paskolas, kai palūkanų norma yra 2% per metus nuo 100,000,000,00 EUR. Kuris 500,000,000,00.in į bet kuria valiuta jums reikia paskolų. Secured 100% finansavimo projektai ir neužtikrintas paskolas galima. mes garantuotai teikti finansines paslaugas daugelio mūsų klientų visame pasaulyje. Su lengvatinė paskola paketą, paskolos gali būti tvarkomi ir pervestos lėšos yra skolininkui kaip įmanoma greičiau. mes dirbame su aiškus ir paprastas sąlygas suprasti ir pasiūlyti paskolas bet mūsų klientų, kurie kreipėsi, įmonės, korporacijos ir visi verslo organizacijų, asmenų ir privačių nekilnojamojo turto investuotojų rūšių. tiesiog susisiekite su mumis mūsų e-mail: Henrystylefirm@outlook.com gauti daugiau informacijos apie tai, kaip gauti savo paskolos Gerai.

 7. Mieli Paskolų ieškotojams, Linkėjimai iš HARRY HILL organizacija.
  Mes esame sertifikuoti paskolos skolintojui, kuri siūlo paskolą žmonės, kuriems reikia paskolos. Mes duoda paskolas projekto, verslo, mokesčių, vekseliais, ir tiek daug kitų reasons.We veikti 3% palūkanų rate.There labiau įgyti gaunant paskolą iš šios bendrovės, mes suteikiame dėmesį.

  * Asmeniniai Paskolos (Saugi ir neužtikrintos)
  * Verslo paskolos (Secure ir neužtikrintos)
  * Paskolos konsolidavimas ir daug daugiau.

  Mes esame sertifikuoti, patikimas, patikimas, efektyvus, greitas ir dinamiškas. Jei Jus sudomino, prašome susisiekti su mumis adresu
  harryhill.org@outlook.com
  Sėkmės,
  Klientų aptarnavimas.
  HARRY HILL ORGANIZAVIMAS

 8. susisiekite su mumis dėl jūsų paskola šiandien

 9. Ar manote, kad gauti paskolą? Ar jūs rimtai poreikis skubiai paskolos pradėti savo verslą? Ar jums skolos? Tai jūsų šansas pasiekti savo norus, mes suteikiame asmeninės paskolos, verslo paskolos ir verslo paskolos ir visų rūšių paskolų su 2% palūkanų Daugiau informacijos, susisiekite su mumis elektroniniu paštu (FERNANTINALOAN@GMAIL.COM)

 10. Norime informuoti plačiąją visuomenę, kad SAFEGATE „Global Finance” Pagrindinis šiuo metu suteikiant iš paskolų už prieinamą norma 3% metine palūkanų norma. Mes apdalinti minimalų paskolos suma EUR 1,000.00 ir didžiausią sumą 100,000,000.00 eurų. Jei esate reikia finansavimą verslo plėtrai, žemės ūkio paskirties, grąžinti skolą ir švietimo paskolos, tada mes galime būti labai pagalbos į jus. Daugiau klausia apie mūsų kredito programa, mes rekomenduojame, kad jūs susisiekti su mūsų oficialus siųsti nurodyta toliau:

  Įmonės elektroninio pašto adresas: (safegateglobalfinancehome@gmail.com)

  1. Rašote kažkaip miglotai, todėl ne ką ir supratau. Kreipkitės t i e s i o g i a i į šio spaudos organo vyriausiąjį redaktorių, nes jis yra e k o n o m i s t a s: kalbama, kad baigęs finansų mokslus Joniškėlio ŽŪM. Su juo lengviau susišnekėsit: ir dėl 1,000.00, ir dėl 100,000,000.00 € !!
   Beje, ta proga kreipiuosi į patį patį vyriausiąjį Viktorą STANISLOVAITĮ (taip jis save „druko“ raidėmis įvardija Pasvalio organo „Darbas“ pačioje pabaigoje…): STANISLOVAITI, ar bent PATS (pac, a la pasvals) supratot, ką Tamstos informatoriai rašo – „Norintiems šventes sutikti ne ką prasčiau nei šiuolaikiniai karaliai, siūlome ištaigingą Kalėdų vakaronę, kur laukinio ešerio ir laukinių smidrų subtilus derinys ar ėriuko medalionai su burnoje tirpstančia alyvuogių ir bulvių tapenada vainikuojami žaliosios arbatos skonio tiramisu su „Valrhone“ baltojo šokolado drožlėmis bei maskarponės ir panettone ledais. Le sabrage būdu atidaromas šampanas ir valdovų verti vieno kąsnio prabangūs užkandžiai jus bent trumpam nukels į pilį“ ( „Darbo“ inf., 2015 11 14). Jau nukėlė… be le sabrage…
   Pone STANISLOVAITI, ar Jums pačiam nereikia apsilankyti ten, kur reklamuojate: „Ar jūs viską žinote apie savo sveikatą?“ (žr. tą patį organo numerį, reklama, pažymėta Da Vinčio Vetruvijaus žmogumi).
   Keliu kieliką prabangaus vyno (rabarbarinio iš Meškalaukio vynuogynų!!) į vyriausiojo redaktoriaus STANISLOVAIČIO sveikatą: kad dar ilgai ilgai ans dirbtų konservatorių v y r i a u s i u o j u ir Andriaus Užkalnio penkios žąsys niekad neapdergtų jo prabangaus kalėdinio stalo! Bul bul, Viktoriuk!

 11. SAFEGATE Global Finance namų yra čia jums pasiūlyti visų rūšių paskolos už prieinamą norma 3%. Jei jums reikia paskolos tipų prašome susisiekti su mūsų paskola bendrovei per mūsų įmonės elektroninio pašto gauti jūsų noras paskolos suma.

  Susisiekite per įmonės elektroninio pašto: safegateglobalfinancehome@gmail.com

 12. Lietuvos piliečiai! Tiesioginis Paraiška kreditui gauti 1 Valanda patvirtinimas. Nėra popierizmo! Taikyti dabar !!!

  Mes teikiame Instant patvirtinimą dėl blogų kredito paskolų, pinigų
  Avanso paskolos ir neužtikrintas asmeninės paskolos žmonių su
  Bad Credit. Mes taip pat siūlome mokėjimo diena paskolos Bad skolos sumažinimo
  Forever.Submit už geros ir blogos kredito neužtikrintas prašymą
  Paskolas. lėtas kredito, nėra
  Kreditas, bloga kredito, paskolos uždarymo, verslo
  Paskola. Galite priimti vienas iš mūsų „Top Picks” svetainę, norėdami gauti
  Prisijungę Bad Credit paskolos mažiausiu tarifu! Taigi Taikyti dabar !!
  Paštas: Lendfairlimited@gmail.com

 13. Ar jums reikia skubiai paskola ar verslo paskolą? Ar turi
  būti atimta paskolą iš savo banko ar bet kokią finansinę įmonę?
  Siūlome asmeninįpranešimą, verslas, finansai ir
  asmeninės paskolos su labai mažomis metines palūkanų normas, žemas kaip
  kaip 3% per vienerius metus iki 3 metų grąžinimo laikotarpį ir
  bet kurioje pasaulio vietoje. Mes siūlome paskolas bet kokio dydžio sumos. mūsų
  paskolos yra gerai apdrausti maksimalų saugumą yra mūsų
  prioritetas .notice visi atsakymai turi būti nusiųsti į šį elektroninio pašto adresą …. Betterlife994@gmail.com

 14. Ar jums reikia paskolą? Jei taip! Kontaktinė vandenyno Finansai ir Paskolos Limited ®for mažų ir didelių paskolų suma. Mes apdalinti paskolą 2% palūkanų norma. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu oceanfinance459@gmail.com Mes taip pat suteiks iš. Lt 5 tūkstančių svarų 100 milijonų svarų asmenų ir įmonių, kredito yra atvira visiems, nepriklausomai nuo tautybės.

 15. Sveiki visi,

  Ar jūs finansiškai suspaudus? Ar jūs ieškote paskolos atsiperka kreditus ir skolas? Ar jūs ieškote finansus įkurti savo verslą? Ar jums reikia privačiais ar verslo paskolą įvairiems tikslams? Ar jūs ieškote paskolos vykdyti didelius projektus? Apsaugokite paskolą iš mūsų šiandien ir pradėti su kažkuo naudingas. Mūsų sandoris yra 100% garantuota, nes mes taip pat užtikrinti nuoširdžius santykius su mūsų klientais. Mes siūlome paskolas su ne kredito patikrinimus, jokio užstato, paprasti žingsniai, greitai finansavimo ir žemas palūkanų norma 2%. Kodėl lieka finansinės gedimo?
  Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: rolandfredrickloaninsuranceplc@gmail.com

  J. Roland Fredrick

 16. PRAŠOME PALAUKITE !!!! Tai gyvenimo transformacija! Mano vardas kelvinas kitu
  Aš esu iš Jungtinės Karalystės. Dėl tam tikro finansinio suskirstymo, sutartis buvo
  Tvarkymas praeitą mėnesį nebuvo kaip planuota. Taigi aš nusprendžiau gauti paskolą, bet
  Jis niekada nebuvo patvirtintas dėl mano blogo kredito balo. Prieš kelias dienas a
  Mano organizacijos ponia atėjo ir perdavė mane SOFIE DAVI LOAN FIRM
  Internetu su maža 2% palūkanų norma ir geresniu mokėjimų grafiku. Ir jis
  Mes sakėme, kad keletą kartų jis buvo apgauti, kol jis buvo nurodytas
  SOFIE DAVI LOAN SIGN ONLINE.I tada susisiekiau su jais SOFIE DAVI ONLINE LOAN
  Tą pačią dieną ir paskatindavau man 24 valandas ir kaip Dievą
  Malonu, man buvo patvirtinta paskolos suma 125 000 JAV dolerių su grąžinimu už
  3 metai, aš taip džiaugiuosi, kad sėkmingai galėčiau tęsti sutartį
  Dėkojame, kad padėjote man išspręsti mano finansines problemas. Aš dalintis šia tema
  Kadangi žinau, kad daugybė žmonių yra finansiškai
  Problemos ir aš patarsiu jums paskolą SOFIA DAVI LOAN
  FIRM ONLINE ir be finansinių problemų be jokių stresų. Bendrovė
  Norint gauti bet kokią paskolos sumą, kurią jums reikia, turite būti SOFIE DAVI LOAN COMPANY:
  Susisiekite su jais šiuo el. Pašto adresu: SOFIEDAVILOANASSOCIATION@gmail.com
  ….. STAY BLESSED

 17. Ar jums reikia paskolos? Ar jums sunku gauti paskolą iš jūsų esančio banko? ar ieškote skubios paskolos, kad atsiskaitytumėte iš savo sąskaitos? Ar jums reikia finansinės pagalbos? ar ieškote trumpalaikių ar ilgalaikių paskolų, kad pradėtumėte verslą? siūlome įvairių tipų paskolų paslaugas. Gaukite greitą paskolą ir išspręskite savo skubias finansines problemas dabar su palūkanomis maždaug 2%. Norėdami gauti daugiau informacijos ir paraiškos susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: clamsiinloan@gmail.com

 18. Ar jums reikia skubios paskolos, kad sumokėtumėte sąskaitas, pradėtumėte verslą ar bet kokią paskolą, susisiekite su Jean Carlosu (Creditplusfinance11@gmail.com)

 19. Ar jūs praeityje sunkiai susidūrėte su paskolos suteikimu dabar, nes „United Financio Compania” siūlo visas paskolas, taip pat siūlome saugų paskolų namus, taip pat paskolą investuoti į savo verslą, susisiekite su mumis dabar: „Mobile” whatsapp: +1 ( 857) 325-5437 Email: united.financio@gmail.com

 20. Sveiki,

  Ieškote skolos konsolidavimo paskolos, neužtikrintų paskolų, verslo paskolų, hipotekinių paskolų, automobilių paskolų, studentų paskolų, asmeninių paskolų, rizikos kapitalo ir tt! Aš esu privatus skolintojas, teikiu paskolas įmonėms ir asmenims su mažomis palūkanų normomis ir pagrįstomis 2% palūkanų normomis. Siųsti el. Laišką: carlosellisonfinance@gmail.com

 21. Sveiki

  Ar jums reikia paskolos? Siūlome visų rūšių paskolas ir finansines paslaugas. Mūsų paskolos yra ilgos ir trumpos, su palankiomis palūkanų normomis. Mes siūlome 2% palūkanų normos paskolas, prašome susisiekti su mumis dėl išsamesnės informacijos per (lehmannschulz07@gmail.com)

 22. Ar jums reikia paskolos? arba nereikia daugiau paskolos, kad galėtumėte sumokėti savo skyrių ar sąskaitas, ir jei taip, susisiekite su mumis tiesiogiai adresu: harryjonesfinance@hotmail.com

  pavadinimas: ….
  Reikalinga paskola: …
  teigia: ….
  šalis: …

 23. Prašykite paskolos greitai ir patogiai apmokėti sąskaitas ir atnaujinti savo projekto finansavimą iki 3% pigiausios palūkanų normos, kad susisiektumėte su mumis šiandien: trustfunds804@outlook.com. Paskola reikalauja paskolos pasiūlymo, kurio minimalus yra 1,000.00 paskolų pasirinkimas, aš esu sertifikuota registracija ir skolintojai Legit, galite susisiekti su mumis šiandien, jei jus domina, kad gautumėte šią paskolą, susisiekite su manimi dėl išsamesnės informacijos apie paskolos procesą paskolų ir paskolos sumos bus pervestos jums. Man reikia skubaus atsakymo, jei jus domina

 24. Sveikiname jus,
  Esu ponia Faith Elena, akredituota pinigų skolintoja, siūlau paskolą kiekvienam asmeniui, ar jums reikia paskolos ar finansavimo dėl bet kokios priežasties: Asmeninė paskola, Verslo paskola, Paskolos padidinimas, Verslo pradžios paskola, Paskolos skolai, Skolos konsolidavimas, bet kokios rūšies paskola, kurios dydis yra 3%, su mumis susisiekia per: Mrsfaithelena.fund@gmail.com ir užpildykite žemiau pateiktą paskolos paraiškos formą, kad galėtumėte nusiųsti jums paskolos sąlygas ir sąlygas. gerai pažymėkite, kad jūsų paskolos gavimas iš mūsų įmonės yra 100% garantuotas.

  INFORMACIJA APIE SKOLINIMĄ.
  Jūsų pilnieji vardai: ……………
  Reikalaujama paskolos suma: ……….
  Paskolos trukmė: ………….
  Paskolos paskirtis: ……….
  Pareiškėjo adresas: ………..
  Pareigos: ……….
  Vieta: ……..
  Valstybė: …………..
  Šalis:……………..
  Lytis: …………
  Amžius: ………….
  Mobilus ………….
  Mėnesinės pajamos:……..

  Ačiū, nes mes laukiame jūsų skubaus atsakymo.

 25. Sveiki
  Taip siekiama informuoti plačiąją visuomenę, kad ASIAN LINK FIANCE LOAN atidarė finansinę galimybę padėti žmonėms, kuriems reikia pagalbos, pvz., Finansinės pagalbos. Taigi, jei jūs patiriate finansinių sunkumų arba esate finansinės problemos, ir jums reikia lėšų savo verslui pradėti arba turite apmokėti sąskaitas, ilgą ir trumpą laiką pasirinkdami mažą palūkanų normą 2% vienam anuliavimui asmenims ir įmonėms. Prašome susisiekti su mumis šiandien el. Paštu Adresas: (asialinkfinanceloan01@gmail.com) Biblija sako (Luko 11:10). tas, kuris siekia surasti; ir tas, kuris smūgia, bus atidarytos durys. Taigi nepraleiskite šios galimybės, nes Jėzus yra tas pats vakar, šiandien ir amžinai. Prašau, kad tai rimtas ir Dievas bijo žmonės, susisiekite su mumis šiandien per šį el. Laišką: (asialinkfinanceloan01@gmail.com)

 26. Geros dienos, kreiptis dėl paskolos Esu Julius Becker patikimas paskolos skolintojas Ar jums reikia paskolų projektui, investicijoms, asmeninėms paskoloms, būsto paskoloms, studentų paskoloms, konsolidavimo paskoloms ir paskoloms įvairiems projektams? Ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte mažą, vidutinį ar didelį verslą? Ar jums reikia paskolos, kad statytumėte namą ar automobilio paskolą? Ar reikia pirkti įrangą darbui? „Julius Becker“ paskolos įmonė yra atsakas į visas jūsų problemas, suteikiame paskolas 2% palūkanų norma ir mūsų sandoris yra greitas, saugus ir patogus. tiems, kurie nori gauti paskolą iš mūsų, nedelsdami susisiekite su mumis per (juliusbeckerfinancialhelp@gmail.com), kad gautumėte daugiau informacijos.
  Laukiu Jūsų atsakymo.
  Geriausi linkėjimai
  Julius Becker.

 27. Ar jums reikia skubios paskolos, kad sumokėtumėte savo skolą, ar nuosavybės paskolos, kad pagerintumėte savo verslą? Ar jus atstūmė bankai ir kitos finansų agentūros? Ar jums reikia paskolų konsolidavimo ar hipotekos? Neieškokite toliau, nes esame čia tam, kad visas jūsų finansines problemas užmirštume. Susisiekite su mumis el. paštu: {larrybright424@gmail.com Mes siūlome paskolas suinteresuotoms šalims už priimtiną 2% palūkanų normą. Diapazonas yra nuo 5 000,00 eurų iki 100 000 000,00 eurų.

 28. HELLO Paskolos pasiūlymo įspėjimas visiems! Esate finansiškai nusilpęs ir jums reikia skubios kredito / finansinės pagalbos? Arba jums reikia paskolos, kad pradėtumėte / padidintumėte savo verslą arba įsigytumėte savo svajonių namą. GARANTI GARANTIJĄ 100 % GREITAS PASKOLOS PATVIRTINIMO GAUTI ŠIANDIEN, NEPRISKAITYKITE JŪSŲ KREDITO BALTO. El. paštas: { larrybright424@gmail.com } , jie yra patikimi, greitai bendrauja ir yra patikimi.

 29. Ar jums reikia skubios paskolos, kad sumokėtumėte savo skolą, ar nuosavybės paskolos, kad pagerintumėte savo verslą? Ar jus atmetė bankai ir kitos finansų agentūros? Ar jums reikia paskolų konsolidavimo ar hipotekos? Neieškokite toliau, nes esame čia tam, kad visas jūsų finansines problemas užmirštume. Susisiekite su mumis el. paštu: {larrybright424@gmail.com Siūlome paskolas suinteresuotoms šalims už priimtiną 2% palūkanų normą. Diapazonas yra nuo 5 000,00 eurų iki 100 000 000,00 eurų

 30. Ar jums reikia paskolos? jei taip, rašykite mums el. paštu: (dakany.endre@gmail.com) parašė:

  Ar jums reikia bet kokios finansinės pagalbos? Asmeninės paskolos? Paskolos verslui? Hipotekos paskolos? Įmonės paskolos? Žemės ūkio ir projektų finansavimas? Išduodame paskolas su 2% palūkanų norma! Susisiekite: (dakany.endre(a)gmail.com)

 31. Ar jums reikia skubios paskolos, kad sumokėtumėte savo skolą, ar nuosavybės paskolos, kad pagerintumėte savo verslą? Ar jus atmetė bankai ir kitos finansų agentūros? Ar jums reikia paskolų konsolidavimo ar hipotekos? Neieškokite toliau, nes esame čia tam, kad visas jūsų finansines problemas užmirštume. Susisiekite su mumis el. paštu: {larrybright424@gmail.com Siūlome paskolas suinteresuotoms šalims už priimtiną 2% palūkanų normą. Diapazonas yra nuo 5 000,00 eurų iki 100 000 000,00 eurų

 32. Ar jums reikia skubios paskolos, kad sumokėtumėte savo skolą, ar nuosavybės paskolos, kad pagerintumėte savo verslą? Ar jus atstūmė bankai ir kitos finansų agentūros? Ar jums reikia paskolų konsolidavimo ar hipotekos? Neieškokite toliau, nes esame čia tam, kad visas jūsų finansines problemas užmirštume. Susisiekite su mumis el. paštu: {larrybright424@gmail.com Mes siūlome paskolas suinteresuotoms šalims už priimtiną 2% palūkanų normą. Diapazonas yra nuo 5 000,00 eurų iki 100 000 000,00 eurų

 33. Ar jums reikia skubios paskolos, kad sumokėtumėte savo skolą, ar nuosavybės paskolos, kad pagerintumėte savo verslą? Ar jus atmetė bankai ir kitos finansų agentūros? Ar jums reikia paskolų konsolidavimo ar hipotekos? Neieškokite toliau, nes esame čia tam, kad visas jūsų finansines problemas užmirštume. Susisiekite su mumis el. paštu: {larrybright424@gmail.com Siūlome paskolas suinteresuotoms šalims už priimtiną 2% palūkanų normą. Diapazonas yra nuo 5 000,00 eurų iki 100 000 000,00 eurų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.