Pagerbti Kaune bus pasveikinti ir Pasvalyje

Pasvalio krašto ūkininkai – konkurso „Metų ūkis 2014“ laimėtojai ir į šventę Kaune juos lydėję pasvaliečiai.
Pasvalio krašto ūkininkai – konkurso „Metų ūkis 2014“ laimėtojai ir į šventę Kaune juos lydėję pasvaliečiai.

Praėjusios savaitės penktadienį Kaune, Girstučio kultūros rūmuose, buvo pagerbti ir apdovanoti pažangiausi šalies ūkininkai – 42-iejose Lietuvos savivaldybėse vykusio konkurso „Metų ūkis 2014“ laureatai ir prizininkai. Į šią šventę buvo išvykusi ir Pasvalio krašto delegacija: konkurso „Metų ūkis 2014“ nugalėtojai krinčiniečiai Algirdas ir Dalia Kripaičiai, antros vietos laimėtojai – Migonių kaimo ūkininkai Gintautas ir Edita Gudai, trečios vietos prizininkai – pumpėniečiai Donatas ir Vilma Matuzevičiai, rajono meras Gintautas Gegužinskas, Savivaldybės žemės ūkio skyriaus vedėjas Jonas Kazėnas, Lietuvos ūkininkų sąjungos Pasvalio skyriaus pirmininkas Vilhelminas Janušonis, Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos Pasvalio biuro vedėja Eglė Baltrūnienė.
Iš viso šiemečiame konkurse dalyvavo 400 šalies ūkininkų, iš kurių buvo išrinkti 125 laimėtojai.
„Metų ūkio“ konkurso, kurį Lietuvos ūkininkų sąjunga organizavo jau dvidešimt pirmą kartą, tikslas – skatinti, kad ūkininkai nuolat tobulėtų, savo ūkiuose diegtų naujoves, žodžiu, kurtų modernų, našų, perspektyvų žemės ūkį. Tai, ko gero, pačias seniausias tradicijas turintis konkursas, per daugelį metų išlaikęs esminius principus: pastebėti tuos, kurie per metus padarė didžiausią ūkio vystymosi pažangą.
Konkurso laureatams ir prizininkams šiltų ir padrąsinančių sveikinimo žodžių negailėjo LŪS pirmininkas Jonas Talmantas, Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė, Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Saulius Bucevičius.
Apžvelgiant konkurso „Metų ūkis 2014“ rezultatus, buvo pateikta nemažai įdomių faktų ir skaičių. Tarp konkurso laureatų stambiausią augalininkystės ūkį turi Kėdainių rajono Gudžiūnų kaimo ūkininkai Aurika ir Vaidotas Žičiai, dirbantys 800 hektarų žemės.

Zina MAGELINSKIENĖ

Visą straipsnį skaitykite 2014-12-11 „Darbe“.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

2 Comments

  1. Neblogai atrodo mūsų ūkininkai A. Stoškaus vitražo „TĖVYNĖ“ fone! Šaunuoliai.
    Tik: ponas Gegužinskas – irgi ūkininkas?!? Taigi po „žemkės“ baigimo temoka tik propagandą sėti! Komjaunuolišką ir visokią kitokią… Vargu, ar šiandien jis krieną nuo morkos beatskirtų? Tskant, „ūkininkas“!
    Beje, kodėl jis visą laiką kuprinasi? Į vienos partijos vieną „garbės pirmininką“ nori būti panašus?..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.