Intriguojanti komedija „Bus sunku…“ pirmą kartą lankysis Pasvalyje

Viso ekrano užfiksavimas 2014.10.28 080004

Stulbinamo populiarumo susilaukusi praėjusių metų gruodį „Domino“ teatro pristatyta komedija „Bus sunku…“ lapkričio 11 dieną pirmą kartą atvyksta į Pasvalį. Iki ašarų juokingas spektaklis nepaliks abejingų, o scenoje intriguojančius personažus kurs geriausi šalies atlikėjai.
Žiūrovai scenoje pamatys persipinančius penkių suaugusių žmonių gyvenimus. Į šeštą dešimtį įkopęs vyras, jauna meilužė, buvusi jo žmona, jųdviejų dukra ir dukros sužadėtinis. Komedijos personažus įkūnys Inga Valinskienė, Andrius Bialobžeskis, Saulius Siparis, Ramunė Kurienė, Sakalas Uždavinys, Justė Zinkevičiūtė ir kiti. Spektaklio režisierius Adolfas Večerskis.
Komedijos režisieriaus Adolfo Večerskio teigimu spektaklyje atsispindi pagrindinės su žmonių santykiais susijusios problemos. „Komedijoje šmaikščiai perteikiami romantiški santykiai tarp žmonių, kuriuos skiria kelios dešimtys metų. Spektaklyje didelis dėmesys yra skiriamas žmogaus pasirinkimui. Žiūrovas galės susimąstyti, ar visgi penkiasdešimties metų ribą perkopęs vyras, užmezgęs romantiškus santykius su dvidešimtmete, padarė nusikaltimą? Bei ar vyresnė moteris deklaruodama, kad tik jaunesnis vyras gali jai atnešti laimę yra teisi?“, – teigia A. Večerskis.
Spektaklio veiksmas neišeina iš vieno buto ribų, tačiau tai erdvė, kurioje netrūksta aistros ir tuo pačiu meilės šipulių. Į šeštą dešimtį įkopusio dėstytojo Eduardo jausmai dvidešimtmetei studentei Sarai sukelia nenuspėjamų veiksmų grandinę. Vyras nori nutraukti ateities neturinčius santykius, tačiau pasirodo tai nėra tokia lengva užduotis, kai netikėtai į svečius užsuka buvusi žmona Marion norėdama pranešti apie užsimezgusius rimtus santykius su gerokai jaunesniu vyru. Ir viskas čia tik prasideda. O išspręsti visą šią painiavą „bus sunku…“.
Komedija „Bus sunku…“ pirmą kartą Pasvalyje jau lapkričio 11 d. 18 val.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.