Nairių bendruomenė – svetinga jaunimui

10
Tritaškių mėtymo varžybų renovuotoje sporto salėje nugalėtojai ir prizininkai.

Nairių kaimo vaikai, jaunimas ir šiaip sportą mėgstantys žmonės dabar tikrai turės ką veikti ilgais rudens ir žiemos vakarais. Įgyvendinus šio krašto bendruomenės projektą „Nairių bendruomenės centro remontas“, nairiečiams plačiai atsivėrė renovuotos sporto salės durys. Sporto salė įrengta šiam tikslui pritaikius Nairių kultūros namų buvusią aktų salę, o kultūros renginiams skirtos kitos, kiek mažesnės, bet irgi renovuotos to paties pastato patalpos. Remonto darbai tęsėsi dvejus metus: buvo pakeistas ir apšiltintas pastato stogas, langai, durys, sporto salėje paklota nauja grindų danga.
Atnaujintoje sporto salėje dažniausiai bumpsi krepšinio kamuoliai, tačiau yra ką veikti ir kitų sporto šakų mėgėjams – čia pat stovi treniruokliai, yra stalo teniso, stalo futbolo įranga. Projektas buvo finansuotas per Pasvalio vietos veiklos grupę, jo vertė – daugiau kaip 100 tūkst. litų. Tačiau savo bendruomenės namų jaukumą nairiečiai kūrė pasitelkdami ir kitus finansavimo šaltinius. Tarkim, sporto įrangą bendruomenė įsigijo už lėšas, kurios nevyriausybinėms organizacijoms skiriamos iš rajono Savivaldybės biudžeto. O labiausiai pirmininkė Rima Jasėnienė džiaugėsi savanorišku bendruomenės žmonių darbu, jų geranoriška talka ir visokeriopa pagalba.
Ne tik apie nuveiktus darbus, bet ir apie daugybę kitų smagių dalykų nairiečiai kalbėjosi praėjusį šeštadienį surengtoje rudens šventėje-vakaronėje „Po dienos darbų pailsėti su daina smagu“. Joje dalyvavęs Seimo narys Antanas Matulas sakė esąs maloniai nustebintas bendruomenės renginyje matydamas labai daug jaunų veidų.
– Vadinasi, jūsų kaimas yra gyvybingas ir turi puikių perspektyvų, – gerų žodžių bendruomenei, mokančiai patraukti jaunimą, negailėjo parlamentaras.

Visą straipsnį rasite 2014-10-14 „Darbe“

Zina MAGELINSKIENĖ

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

1 Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.