Padėkime, kad šaunūs broliai turėtų namus

Kai susivienija gerumas – galime daug. O šiandien mūsų pagalbos labai reikia savo pastogę turėti trokštančiai šeimai: dviem šauniems broliams Nikitai ir Aleksui bei visomis jėgomis pasukti gyvenimą į gerąją pusę besistengiančiai jų mamai Zelmai Rinkiavičienei. Graži pradžia jau padaryta – bendradarbiaujant mūsų rajone veikiančio dziudo klubo „Giri“ prezidentei Daivai Arbatavičiūtei, šį klubą lankančių vaikų tėvams, neabejingiems Pumpėnų bendruomenės nariams, Pumpėnų gimnazijos kolektyvui, Pumpėnų parapijos kunigams ir vienuolėms, pavyko surasti geraširdį žmogų, kuris įleido šeimą nemokamai gyventi jam priklausančiame name. Tačiau vėliau ketina tą namą parduoti, o paramos iniciatoriai norėtų jį nupirkti minimai šeimai.

Dziudo klubo, kurį lanko abu broliai Nikita ir Aleksas, prezidentė Daiva trumpai papasakojo situaciją. 

Berniukai į Pumpėnų gimnaziją mokytis atvyko prieš ketverius metus, kai jų mama buvo išsiųsta atlikti bausmės į įkalinimo įstaigą, o vaikai apsigyveno pas senelį Smilgelių kaime. Šią vasarą Nikitos ir Alekso mama anksčiau laiko grįžo į laisvę. Vaikų globa buvo grąžinta jai, nes tuo besirūpinantys specialistai matė motinos pastangas keistis. Moteris turi gražių ateities planų, nori kartu su savo atžalomis gyventi savarankiškai, bet šeima neturi savo pastogės. Naują gyvenimo etapą pradedančiai šeimai labai reikia palaikymo, moralinio pastiprinimo, pagalbos. 

Dvylikametis Aleksas – Pumpėnų gimnazijos šeštokas. Jis labai stropiai lanko pamokas, aktyviai dalyvauja klasės ir mokyklos gyvenime, turi daug draugų. Aleksas yra puikus sportininkas, daug kartų džiuginęs savo pasiekimais dziudo sporte, laimėjęs prizines vietas ne tik rajoninėse, bet ir respublikinėse, tarptautinėse varžybose. Keturiolikmetis Nikita mokosi aštuntoje Pumpėnų gimnazijos klasėje. Tai labai draugiškas, paslaugus, patikimas, labai gerai besimokantis vaikinukas, vienas iš klasės lyderių. Turi puikius sportinius duomenis. Jau ketverius metus lanko dziudo būrelį ir nuolat stebina savo pasiekimais. Daugybę kartų yra parvežęs pergales iš rajoninių, respublikinių tarptautinių varžybų, jam žadama puiki sportinė karjera. 

Abu broliai atstovauja Pumpėnų gimnazijai ir gina savo mokyklos garbę įvairių kitų sporto šakų varžybose. Nikita ir Aleksas savo pasiekimais sporte garsina ne tik Pasvalio kraštą, bet ir Lietuvą. 

Abu broliai ne kartą įrodė, jog yra neabejingi kitų žmonių problemoms, jog pasitiki suaugusiais ir dėkingai priima jų siūlomą pagalbą bei patarimus, semiantis gyvenimiškos išminties. Berniukų mama labai stengiasi pati spręsti savo šeimos problemas, noriai bendradarbiauja su gimnazijos mokytojais, kitų įstaigų ir organizacijų atstovais. 

Kaip jau minėta, geraširdis žmogus šeimai laikinai leido gyventi savo name, bet nori, kad tą namą ji ir įsigytų. Namo kaina – 8 tūkst. eurų. Viena iš paramos akcijos iniciatorių, dziudo klubo „Giri“ prezidentė ir trenerė Daiva Arbatavičiūtė sako, jog kuo greičiau reikia surinkti bent pusę šios sumos, tada šeima turės garantiją, jog namas atiteks būtent jai. Beje, namo nuosavybė bus įforminta vaikų – Nikitos ir Alekso – vardu. 

Visi geros valios žmonės, verslininkai, ūkininkai, įmonės, bendrovės ir visi, kas tik gali ir nori padėti šeimai įsigyti namus, savo auką gali pervesti į paramos sąskaitą. Jos rekvizitai: Pasvalio rajono dziudo klubas „Giri“, kodas 302476862, bankas „Swedbank“, sąskaitos Nr. LT 627300010160125958. Į paskirties langelį būtinai įrašykite „Parama“. 

Kiekvienas paaukotas euras yra labai svarbus. Kai tik bus surinktanamui nupirkti reikiama suma – 8 tūkst. eurų, paramos sąskaitą klubas tuoj pat uždarys. 

Daugiau informacijos suteiks dziudo klubo „Giri“ prezidentė-trenerė Daiva, tel. 8 631 92 400. 

Visus duomenis galima rasti ir dziudo klubo „Giri“ feisbuko paskyroje https://www.facebook.com/dziudoklubasgiri.pasvalys. Čia esančiu prašymu dėl paramos pumpėniečių šeimai visi feisbuko lankytojai kviečiami aktyviai dalintis.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.