Pirmoji pasvaliečio pergalė už Atlanto

12291833_10205619502550963_4650934811039013565_o

Bokso gerbėjai turbūt atidžiai stebi, kaip sekasi už Atlanto tęsti savo sportinės karjeros spalio pradžioje išvykusiam pasvaliečiui Virgilijui Stapulioniui. „Darbas“ jau rašė, jog Virgilijus, kaip vienas geriausių profesionalių Lietuvos boksininkų, buvo pakviestas į JAV, Kalifornijos valstijoje, Oksnardo mieste įsikūrusią visame pasaulyje garsaus trenerio Roberto Garcia bokso akademiją.

Po įsikūrimo rūpesčių, trumpo poilsio ir intensyvių treniruočių, gruodžio pradžioje pirmą kartą į kovą JAV ringe žengęs 29-erių metų pasvalietis iškovojo įtikinamą pergalę. Virgilijus jau antrajame raunde į nokautą pasiuntė savo priešininką – bendraamžį amerikietį Cesar Vila.

Ši Virgilijaus pergalė profesionalų ringe buvo jau 25-oji, ir net 18-ka iš jų pasiekta nokautu. Vieną kovą jis yra baigęs lygiosiomis ir patyręs vos tris pralaimėjimus. Amerikiečio Cesar Vila sąskaitoje – aštuonios pergalės (keturios – nokautais) ir du pralaimėjimai.

„Noriu padėkoti visiems už puikų palaikymą. Linkėjimų sulaukiau kaip per gimtadienį. Jūs nuostabūs! Džiaugiuosi iškovojęs pirmą pergalę Amerikoje, kuri, tikiuosi bus svarbi kylant karjeros laiptais. Ačiū visiems, kurie prisidėjo prie mano pasiruošimo: treneriams, pirmajam treneriui Stasiui Balčiauskui, vadybininkui, draugams, o ypač Egidijui Kavaliauskui, kuris labai palaiko ir padeda man čia atvykus“, – rašo Virgilijus Stapulionis „Facebook“ paskyroje.

Toma GIEDRYTĖ

Visą straipsnį skaitykite 2015-12-15 „Darbe“.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

2 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.