Neatvežė nė pusės sutarto kiekio žuvelių

Z3
Visos žuvys prieš paleidžiant buvo suskaičiuotos. Rezultatai nustebino ir aplinkosaugininkus, ir žuvų veisėjus.

Tęsiant valstybinių vandens telkinių įžuvinimo programą, į didžiausias mūsų rajono upes – Mūšą ir Lėvenį – šį rudenį buvo planuota paleisti po 1000 šiųmetukių lydekaičių. Be to, atsižvelgus į mokslininkų rekomendacijas, Mūšoje pirmą kartą bus mėginama įveisti šamus. Šį rudenį tikėtasi išleisti 200 jaunų šamiukų.

Pagal sutartį įžuvinimui žuveles tiekiančios Zarasų rajono bendrovės „Vasaknos“ darbuotojai į mūsų rajoną Neatvežė nė pusės sutarto kiekio žuvelių atvyko praėjusį antradienį. Juos pasitikusiems Valstybinės aplinkos apsaugos tarnybos inspektoriams ir Panevėžio regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos skyriaus specialistui Daliui Drevinskui suabejojus, ar tikrai žuvų atgabenta tiek, kiek žadėta, buvo nuspręsta visas išleidžiamas lydekaites ir šamiukus perskaičiuoti.

Visą straipsnį skaitykite 2015-10-15 „Darbe“.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

1 Comment

  1. Žuveles išgaudė Vilkas Pilkas! Kol dar upių ir ežerų neužtraukė Storas Ledas…
    Eina zuikis ir dainuoja: „Vilko Pilko nebijau, nebijau…“. Lietuvėlėje ne tik zuikiai, bet ir tikri Vagys nieko nebebijo! Reikia pavyzdžių? Skaitykit internetinę spaudą, žiūrėkit TV, nesitenkinkite tik PRL „Darbeliu“…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.