Išdalintos „Svalex” taurės

Pasvalio 2-oji merginų komanda turnyre iškovojo antrąją vietą. Kairėje – „Svalex“ direktorius Egidijus Zapustas, kairėje – komandos vadovė Diana Vanagienė.

Per moksleivių rudens atostogas „Pieno žvaigždžių“ arenoje surengtas tarptautinis vaikinų ir merginų (g. 1999 m.) rankinio turnyras „Svalex“ taurei laimėti. Dvi dienas vykusio turnyro vyriausiąja teisėja buvo rankinio trenerė Diana Vanagienė. Merginų grupėje pergalę šventė panevėžietės. Antrą vietą iškovojo Pasvalio 2-oji komanda, trečioje liko šiaulietės. Ketvirtą vietą užėmė Pasvalio 1-osios ekipos rankininkės, penktą – Zarasų komanda.
Vaikinų grupėje nugalėjo Pasvalio 1-oji ekipa, aplenkusi Murjani sporto gimnazijos (Latvija), Pasvalio 2-osios komandos, Ulbrokos (Latvija) ir Utenos komandų rankininkus. Be konkurencijos rungtyniavo panevėžiečiai.
Nugalėtojams ir prizininkams taures įteikė UAB „Svalex“ direktorius Egidijus Zapustas. Statybų bendrovės vadovas pasidžiaugė, kad turnyras sulaukė ne tik mūsų šalies komandų dėmesio. „Svalex“ direktorius viliasi, kad šis turnyras taps tradiciniu.
Be apdovanojimų neliko ir geriausi komandų žaidėjai. Jiems prizus įsteigė kūno kultūros mokytojo Audriaus Vanago vadovaujamas gimnazijos sporto klubas „Clarus“. Turnyro šeimininkų komandose geriausiais rankininkais pripažinti Gabrielė Grinevičiūtė (Pasvalio 1-oji), Aistė Tuomaitė (Pasvalio 2-oji), Gytis Šimoliūnas (Pasvalio 1-oji) ir Deividas Jaras (Pasvalio 2-oji).