„Garsai gimtajam miestui“: kūrybos vakaras su Laimiu Vilkončiumi

2023 m. rugsėjo 7 d. 18 val. susitikimas su kompozitoriumi ir atlikėju Laimiu Vilkončiumi.

RENGINYS NEMOKAMAS

Projektas „Garsai gimtajam miestui“ – tai žymių, iš Panevėžio kilusių įvairių kartų ir skirtingas sritis atstovaujančių muzikų kūrybos vakarai, skirti Panevėžio miesto 520 metų jubiliejui. Miestas gali didžiuotis nemažu būriu Panevėžyje augusių ir profesine prasme subrendusių menininkų, kurie reziduoja kituose Lietuvos regionuose ar net užsienio valstybėse ir į gimtąjį miestą grįžta itin retai. Savo gimtąjį miestą šalyje ir pasaulyje garsinantys menininkai panevėžiečiams yra pažįstami fragmentiškai, todėl miesto jubiliejus – puiki proga juos pristatyti, pažinti bei pastebėti.

Antrajame kūrybiniame vakare, rugsėjo 7 dieną, teatro lankytojai susipažins su Lietuvoje puikiai žinomu ir vertinamu kompozitoriumi, pedagogu, atlikėju Laimiu Vilkončiumi. „Man šis projektas dar viena galimybė be proginio apsimetimo ir išdidžiai prisipažinti, jog esu kilęs iš Panevėžio. Su gimtuoju miestu kūrybiškai gal ir nesu labai susijęs, tačiau, kai miestas minėjo savo 500 metų jubiliejų, mano kartu su Elena Mezginaite sukurta „Odė Panevėžio miestui“ buvo atlikta Laisvės aikštėje. Tai buvo neeilinis įvykis ir man, ir miestui. Džiaugiuosi, kad ir 520 metų miesto jubiliejų minėsiu būtent Panevėžyje“, – dalijasi mintimis L. Vilkončius.

Rugsėjo pradžioje vyksiančiuose nemokamuose kūrybos vakaruose teatro lankytojai turės progą ne tik išgirsti koncertinę atlikėjų programą kartu su Panevėžio muzikinio teatro muzikantais, bet ir dalyvauti įtraukiančiuose pokalbiuose, pamatyti niekur nepublikuotas akimirkas iš muzikų asmeninio archyvo bei išgirsti pasakojimus apie kūrybinio kelio retrospektyvą.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.