Žiūrovus vėl kviečia „Senasis tiltas“

11038786_842103142537427_919649231081867172_n

Pasvalio „Klėties teatras“, siekdamas įamžinti režisieriaus Gintaro Kutkausko atminimą bei tęsdamas jo pradėtus darbus, tradiciškai birželio 19–21 d. organizuoja respublikinį teatrų festivalį „Senasis tiltas“. Festivalio tikslas – parodyti Pasvalio rajono gyventojams kuo įvairesnio žanro spektaklius, atgaivinti Joninių šventimo tradicijas. Specialiai festivaliui statomoje misterijoje ,,Užaugau Pasvaly“ (skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui) dalyvaus nemažas būrys Pasvalio rajono saviveiklininkų, taip pat bus įtraukti ir žiūrovai.

 

BIRŽELIO 19 D. (PENKTADIENĮ)

19 val. Festivalio atidarymas. Režisieriaus ir aktoriaus Gintaro Kutkausko atminimo vakaras „LIKIMAS“ Pasvalio kultūros centre (dokumentinis filmas „Akimirkos“, pantomimos miniatiūrų spektaklis „Palikimas“).

Bilieto kaina – 3 Eur.

21 val. Pasvalio kultūros centro teatro premjera – lyrinė drama. G. M. Martinez de Sierra „Lopšinė vienuolyne“. Rež. S. Paliulis (Pasvalio kultūros centre).

Bilieto kaina – 3 Eur.

 

BIRŽELIO 20 D. (ŠEŠTADIENĮ)

18 val. „Klėties teatro“ komedija – Seirijų Juozo „Cingu Lingu“ („Klėties teatre“, Joniškėlio g. 1).

Bilieto kaina – 3 Eur.

20 val. Šiaulių kultūros centro Suaugusiųjų mėgėjų teatro grupės spektaklis pagal M. Fermo komediją „Durys pyška“ (Pasvalio kultūros centre).

Bilieto kaina – 3 Eur.

23 val. Misterija „Užaugau Pasvaly“ (skirta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui). Scenarijaus autorė A. Kutkauskienė, režisierės A. Kutkauskienė ir R. Uždavinienė, choreografė N. Sakalauskienė. Misterijoje veikia Pasvalio rajono meno saviveiklos kolektyvai ir Pasvalio jaunimas. (Svalios ir Lėvens upių santakoje).

 

BIRŽELIO 21 D. (SEKMADIENĮ)

11.30 val. Šv. Mišios Pasvalio šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje.

13 val. Teatro „Lino lėlės“ spektaklis vaikams ir visai šeimai „Lietuviška pasaka apie tris seseris“. Rež. L. Zubė („Klėties teatre“, Joniškėlio g. 1).

Bilieto kaina – 3 Eur.

 

Organizatoriai:

Pasvalio „Klėties teatras“, Pasvalio kultūros centras.

 

Festivalio globėjas:

Pasvalio rajono savivaldybės meras Gintautas Gegužinskas

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

6 Comments

 1. Gerb. vyriausiasis redaktoriau, ganėtinai dažnai Jūsų laikraštėlyje „Darbs“ sušmėžuoja žodelytis „globėjas“. Nesu baigęs specialių mokslų, tad susmalsavau, ką anas reiškia. Žodynas paaiškino, kad tas, kas globoja, rūpinasi ir padeda – ir yra globėjas. Savivaldybės svetainėje aptikau kitokią žodžio definiciją: „Globėjas ir rūpintojas yra savo globotinių atstovai pagal įstatymą ir gina neveiksnių ar ribotai veiksnių asmenų teises ir interesus be specialaus pavedimo“. Dar kitoje vietoje aptikau: „Globėju gali būti skiriamas tik veiksnus fizinis asmuo ir tik tuo atveju, kai yra jo rašytinis sutikimas“. Suvis susipainiojau, todėl prašau pagalbos: kadangi Pasvalyje globėjų vaidmenyse publikai dažniausiai pasirodo p. p. Gegužinskas ir Matulas (žr. „Darbo“ penkerių metų komplektą) , todėl prašau išsamaus paaiškinimo, kokias konkrečias globėjiškas funkcijas atlieka minėti ponai? Pailiustruokite kad ir šio festivalio g l o b ė j o pavyzdžiu… Iš anksto dėkingas.
  P. S. Saviveikliniams aktoriams – smagios saviraiškos scenoje, gausių žiūrovų palankumo ir 120 dB aplodismentų griausmo!

 2. Globėjas – tai valstybės erkė, kuri norėdama kuo ilgiau išsilaikyti prie lovio, dalina mokesčių mokėtojų pinigus, kad pareklamuotų savo asmenį snukį.

 3. Viskas gerai,ko čia raunatės pavyduoliai.Aš irgi globėjas,Tik mintyse- aišku.Renginys puikus,ačiu dalyviams ir visiems prisidėjusiems.Ir dar,jei norite buti gerbiami-gerbkite kitus.

  1. Argi kas ginčyjosi, kad renginys prastas?
   Ne apie renginį kalbėjome, o apie g l o b ė j u s, jų reikšmę Pasvalio apylinkių kultūrai apskritai ir vietinėms smegduobėms konkrečiai, apie p o n u s, ketvirtį amžiaus vaidinančius nepakeičiamuosius vietinės reikšmės kunigaikštėlius… Beje, apie konkrečias „globėjų“ funkcijas niekas iš vietinio laikraštėlio „Darbs“ redakcijos net nemurmtelėjo… O galėjo, jei buvo klausiami. A aišk? Jei aišk Tamstai, tai mums tikrai „neaišk“ – ko ir kam pavydėt?
   Pabaigai: „žiūrovas“ ir „ačiū“ paprastai rašome su „ū“, tad, jei prisistatote kaip globėjas, imkitės globoti lietuvių kalbos gramatiką. Būsite gerbiamas! Mes, beje, būti gerbiamais „Darbs“ puslapiuose, bent jau tokio „darbs“, koks jis yra šiandien, patikėkit, netrokštame…

 4. ū-klaviatūros klaida.Atsiprašau jeigu pataikiau i silpniausia vieta.O jei netrokštate tokio darbo,padarykit geresni.Kas ponams trukdo.Ačiū už dėmesi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.