Kviečiame į Vaikų universiteto ALFA užsiėmimus!

KSU Tarptautinis vaikų universitetas „Alfa“ pradeda savo veiklą Pasvalyje! Į Vaikų universiteto 2020 – 2021 m. mokslo metus Pasvalyje kviečiame 7 – 13 metų vaikus. Vaikų universiteto ALFA Pasvalio fakultetas veiks Pasvalio M. Katiliškio bibliotekoje ir kviečia vaikus į inovatyvius užsiėmimus 2 kartus per mėnesį, šeštadieniais (vieno užsiėmimo trukmė – 3 val.). Jaunųjų studentų laukia interaktyvios ir inovatyvios paskaitos aviacijos, kino ir animacijos, komunikacijos ir žurnalistikos, bei kitomis temomis. Praktinius užsiėmimus vaikams veda edukologai iš Vilniaus, kviestines paskaitas skaitys tiek Kazimiero Simonavičiaus universiteto dėstytojai, profesoriai, tiek ir savo sričių profesionalai. Vaikai taip pat vyksta į ekskursijas ir išvažiuojamąsias paskaitas.

Tarptautinis vaikų universitetas ALFA jau kelerius metus sėkmingai veikia daugiau nei 10 – yje Lietuvos miestų. Vaikų universitetą ALFA kurti naujoviškas edukacines programas paskatino siekis sudaryti vaikams visoje Lietuvoje inovatyvią ir dinamišką edukacinę aplinką ir atverti prieigą prie pačių įdomiausių užsiėmimų. 

Vaikų universitetas ALFA taiko ugdymo modelį, pagrįstą tikro universiteto gyvenimu, – tai puiki galimybė vaikams tapti jaunaisiais studentais, susipažinti su įvairiomis mokslo sritimis, „pasimatuoti“ ateities profesijas. Vaikų universitete mokoma lyderystės, savarankiškumo ir atsakingumo, daug dėmesio skiriama komunikacijos ir darbo komandoje gebėjimų ugdymui, gebėjimui naudotis pačiomis naujausiomis technologijomis, kūrybiškumo ir inovatyvumo. 

KAM: Tarptautinis vaikų universitetas ALFA Pasvalyje skirtas 7 – 13 metų vaikams. Užsiėmimai vyksta dviejose grupėse: 7 – 9 m. vaikų grupėje ir 10 – 13 m. vaikų grupėje. 

KADA: Užsiėmimai prasideda spalio 24 d. (šeštadienis)! 

Programa trunka visus mokslo metus (iki birželio 12 d.)

KUR: Pasvalio M. Katiliškio biblioteka (Vytauto Didžiojo a. 7, Pasvalys)

REGISTRACIJA: https://ksu.lt/padaliniai/vaiku-universitetas-alfa/pasvalys/ 

KAINA: 40 -50 EUR per mėn. priklausomai nuo mokėjimo plano. Taikomos nuolaidos 2 ir daugiau vaikų iš tos pačios šeimos.

KONTAKTAI:

Mob.: +370 655 44387

El. paštas: alfa@ksu.lt 

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.