Baltarusiai įvertino pasvaliečio automobilį

Pasvalio verslininkui Rolandui Kripaičiui priklausantis „MG Midget“ Minske sulaukė ypač didelio mažųjų baltarusių dėmesio.

Praeitą savaitgalį Baltarusijos sostinėje vyko dvyliktasis tarptautinis senovinės technikos suvažiavimas „Retro Minsk 2019“, kuriame dalyvavo apie 100 senovinės technikos entuziastų iš Baltarusijos, Rusijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos. 

Mūsų šaliai atstovavo du senovinės technikos klubai: „Retrobroliai“ (Pasvalys) ir „Klasika“ (Biržai). 

Plačiomis Minsko gatvėmis suvažiavimo dalyvių kolonoje riedėjo biržiečiui Daliui Linkevičiui priklausantis 1942 m. Jungtinėse Amerikos Valstijose pagamintas „Cadillac“ ir „Retrobrolių“ prezidento Rolando Kripaičio Didžiojoje Britanijoje 1965 m. nuo konvejerio nuvažiavęs „MG Midget“. 

Apžiūrėti ir įsiamžinti šalia Baltarusijos prezidento rezidencijos ir centrinėje Minsko aikštėje eksponuojamų senovinių automobilių susirinko tūkstantinė smalsuolių minia. Mažas raudonas pasvaliečių kabrioletas sulaukė ypač didelio mažųjų baltarusių dėmesio. 

Lietuvių automobilius įvertino ir žiuri – biržiečių „Cadillac“ buvo pripažintas geriausiu „Premium“ klasės automobiliu, o R. Kripaičio „MG Midget“ – geriausiu renginio kabrioletu. 

Belieka pridurti, kad abu ne vieną dešimtį skaičiuojantys automobiliai kelią iki Minsko ir atgal (per 1000 km) įveikė savais ratais. 

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.