Sėkmingai dirbti padeda garantuojama aukšta kokybė

01
„Kagrės“ direktorius Elėgijus Čirvinskas neabejoja, jog konkuruoti rinkoje galima siūlant tik aukščiausios kokybės gaminius.

Valakėliuose įsikūrusi UAB „Kagrė“ veiklą pradėjo prieš šešerius metus. 2009-ieji nebuvo pats palankiausias laikotarpis startavimui. Juk kaip tik tuo metu šalyje prasidėjo ekonominė krizė, pastebimai apribojusi kuriam laikui ir potencialių užsakovų finansines galimybes. Tačiau „Kagrė“ ne tik sugebėjo išlikti, bet dar ir išplėtė savo gamybinę bazę. Šiuo metu įmonė gamina ir montuoja įvairias tvoras, vartus, garažų bei kitų pastatų duris, laiptus, lauko baldus, kitus stalių bei kalvių gaminius, stato metalinius angarus ir kitus lengvų metalinių konstrukcijų pastatus, betonuoja pamatus, taip pat atlieka pramoninio grindų betonavimo darbus.

Užsakymų kasmet daugėja

Kaip teigė „Kagrės“ direktorius Elėgijus Čirvinskas, svarbiausias įmonės pranašumas – nestandartinių darbų atlikimas. „Pagrindiniai mūsų užsakovai yra ūkininkai, mažos ir vidutinės įmonės, individualių namų savininkai. Dirbame ne tik Pasvalio, bet ir Biržų rajonuose, taip pat Panevėžyje, Šiauliuose, Vilniuje, Kaune, vis daugiau užsakymų sulaukiame iš Žemaitijos. Pastaruoju metu dažniau mus susiranda ir užsienyje – Anglijoje, Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje – gyvenantys lietuviai“, – kalbėjo bendrovės vadovas.

Nors užsakymų, atrodo, nestinga, labai didelio pelno iš savo veiklos „Kagrei“ uždirbti nepavyksta. Anot E. Čirvinsko, užsakovai dažniausiai ne milijonus žarstantys žmonės. Tad vos ne su kiekvienu iš jų tenka ilgai ir kantriai derėtis dėl kainos. „Būna, kad klientai, išgirdę mūsų siūlomas sąlygas, nustemba, kad prašome, jų nuomone, pernelyg daug…

Visą straipsnį skaitykite 2015-10-24„Darbe“.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.