Langų remonto specialistai rekomenduoja: atnaujinti langai sutaupys jūsų pinigus žiemą!

Norėdami šiltai gyventi ir sutaupyti išaugusias šildymo išlaidas, pakeiskite langų tarpines ir įrenkite kokybiškas orlaides. 

Kodėl reikia keisti tarpines? Standartinių guminių tarpinių efektyvus eksploatacijos laikas – 5–7 metai. Jeigu per šį laikotarpį netvarkėte guminių tarpinių (nevalėte ir netepėte silikonu), po dešimties tarnavimo metų jos ima praleisti šaltį, triukšmą, todėl patalpose kaupiasi drėgmė. Lango rėmuose susikaupęs purvas užkemša drenažą ir lietui lyjant per uždarytus langus ima veržtis vanduo į vidų. Netinkamai eksploatuojamos guminės lango tarpinės praranda elastingumą, susiploja, ištęžta, primena kramtomąją gumą arba sukietėja ir tada lengvai paveikiamos temperatūrų kaitos: dėl karščio prisilydo prie langų profilio, dėl šalčio suskilinėja ir sukietėja, susidaro ledo tiltai arba tiesiog prišąla lango varčia prie rėmo. Tad būstų šeimininkai savo pinigais pradeda ne tik šildyti kiemą, bet ir pažeidžia lango izoliacines savybes. Nieko amžino juk nėra! Tačiau kaip prižiūrime savo automobilį, taip reikia prižiūrėti ir savo langus. Būtina bent porą kartų per metus atlikti langų priežiūros profilaktinius darbus: sutepti tarpines, sureguliuoti langus, metalinį mechanizmą apipurkšti, sutepti nerūgštiniu tepalu. Neatlikus šių būtinų priežiūros darbų, guma (lango tarpinė) nebeatlieka savo tiesioginės funkcijos, tad langai ima praleisti triukšmą ir šaltį. Lango rankenėle nebeužsilenkia iki galo, o norint uždaryti langą, varčia kliūna už rėmo apačios. Paskaičiuokime patys, jei per 10 metų neinvestavome nei cento į langų priežiūrą, pridėkite dar 20 metų į priekį, tai langų priežiūrai jus išleisite tikrai mažą pinigų sumą. 

Kas gi iš mūsų taip prižiūri langų tarpines? Niekas! Tad belieka gumines tarpines pakeisti į ilgaamžes, kokybiškas, kurios nereikalauja jokios priežiūros ir pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis. 

Gumines tarpines pasikeiskime vokiškomis Q-LON poliuretano tarpinėmis 

Q-LON tarpinėms suteikiama 5 metų garantija, tačiau savo izoliacinių savybių jos nepraranda daugiau nei 20 metų. Šioms tarpinėms nereikia jokios papildomos priežiūros per visą eksploatacijos laikotarpį. Tarpinės atsparios ultravioletiniams saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams. Q-LON tarpinės sudarytos iš poliuretano putų ir apgaubtos karbonu, o tai užtikrina ilgaamžiškumą. 

Vokiškos „Schlegel Q-LON“ tarpinės pagamintos naudojant unikalų medžiagų derinį, turi puikią „atmintį“ – suspaustos grįžta į pradinę formą, jų neveikia temperatūros svyravimai, grybeliai, UV spinduliai ar ozonas. Laikui bėgant Q-LON tarpinės puikių savybių nepraranda net ir po 300 000 langų ar durų atidarymo ir uždarymo ciklų jos dirba taip, kaip dirbusios. 

Įleiskime šviežio oro su AIR-BOX vožtuvais. 

Oro vožtuvai jus apsaugos nuo triukšmo, dulkių ir skersvėjų. Taip pat padės apsaugoti langus nuo rasojimo ir pelėsio. Patalpose visada bus šviežias oras, į jas nepateks dulkių, nesigirdės gatvės triukšmo, nebus skersvėjo. 

UAB „Remvalus“ specialistai pasirūpins, kad jūsų namuose būtų šilta ir jauku. Ir padės išgyventi žiemą be kosminių šildymo sąskaitų.

Daugiau informacijos tel.: 8 604 24268, 8 606 93229.

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.