Dziudo imtynininkai iškovojo aukso ir sidabro medalius

Ant aukščiausio garbės pakylos laiptelio – čempiono titulą iškovojęs pumpėnietis Vijus Volkovas.

Praėjusį šeštadienį Prienų sporto arenoje vykusiame Lietuvos dziudo čempionate puikiai pasirodė Pasvalio sporto mokyklos trenerės Daivos Arbatavičiūtės auklėtiniai – Pumpėnų gimnazijos moksleiviai laimėjo aukso ir du sidabro medalius. U-15 amžiaus grupėje čempiono titulą iškovojo pumpėnietis Vijus Volkovas (svorio kategorija iki 46 kg). Jis laimėjo visas keturias kovas, o finale įveikė panevėžietį.

Ant antrojo garbės pakylos laiptelio užkopė toje pačioje amžiaus grupėje kovojęs pumpėnietis Rokas Mickeliūnas (iki 66 kg). Ant tatamio jis rungėsi taip pat su keturiais varžovais. Finalinėje kovoje mūsų dziudistas nusileido alytiškiui. Merginų U-18 amžiaus grupėje sidabro medaliu pasidabino Saulė Žemaitaitytė (per 70 kg). Lavėnuose gyvenanti sportininkė turėjo tris kovas – dvi varžoves įveikė, o finalinėje dvikovoje teisėjai skyrė pergalę panevėžietei. Visi trys mūsų dziudo imtynininkai Prienuose rungėsi su vieneriais, dvejais metais vyresniais varžovais.

Tačiau ilsėtis ir pernelyg ilgai mėgautis laimėjimais D. Arbatavičiūtės auklėtiniams nėra kada. Trenerė minėjo, kad šį šeštadienį, balandžio 9 d., Jonavos sporto arenoje 4–5 auklėtiniai dalyvaus dideliame tarptautiniame dziudo turnyre, kurį organizuoja Kauno dziudo klubas „Budoka“.

Balandžio 16-ąją, šeštadienį, „Pieno žvaigždžių“ arenoje rengiamas atviras Pasvalio dziudo čempionatas. Varžybų pradžia – 11 val.