Seniūnui teks ieškoti asmeninio vairuotojo

Romanas Gaudiešius. Aidos GARASTAITĖS nuotrauka

Nelinksma gaida prasidėjo kalendorinis pavasaris Saločių seniūnijos vadovui Romanui Gaudiešiui. Tiesą pasakius, dėl to pats kaltas.

Kovo 1 d. apie 16 val. Saločių miestelyje patruliavę rajono policijos komisariato pareigūnai sustabdė patikrinti seniūnijos vadovo vairuojamą automobilį. Likus valandai iki darbo pabaigos seniūnas buvo „apšilęs“, deja, ne nuo darbų, o nuo alkoholio. Alkoholio matuoklis parodė 1,43 prom. Taigi, nedaug trūko iki 1,5 prom., kuomet jau taikoma baudžiamoji atsakomybė. Vargu ar tai didelė paguoda kvailai ir lengvabūdiškai pasielgusiam seniūnui. Laikinasis rajono policijos komisariato vadovas Andrius Bučinskas informavo, kad R. Gaudiešiui surašytas administracinių nusižengimų protokolas. Už vairavimą išgėrus (iki 1,5 prom.) numatyta piniginė bauda nuo 800 iki 1100 Eur, o su vairuotojo pažymėjimu teks atsisveikinti nuo 12 iki 18 mėnesių. Tad Biržuose gyvenančiam seniūnui reikės asmeninio vairuotojo. 

Praėjusiais metais R. Gaudiešius 30 Eur baudą gavo už naudojimąsi mobiliuoju telefonu vairuojant. Dar anksčiau jis tris kartus buvo baustas už kitus Kelių eismo taisyklių pažeidimus. 

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.