„Ačiū“ turo renginiai atšaukiami

Prekybos tinklo „Maxima“ organizuojamo „Ačiū“ turo renginiai šį penktadienį Pasvalyje neįvyks. Imantis prevencinių veiksmų užkirsti kelią koronosviruso plitimui, atšaukiami Pasvalio krašto gamintojų apdovanojimai bei „Ačiū“ turo atidarymas ir vaišinimas šventiniais tortais prie „Maxima X“ parduotuvės, adresu Vilniaus g. 48A. Atsiprašome už nepatogumus. 

Kaip anksčiau buvo skelbta, specialiai Pasvaliui yra sukurta akcija, kuriai prekės parinktos iš „P“ raidės – pagal pirmąją Pasvalio miesto vardo raidę.   

Akciniais 5 pasiūlymais pirkėjai galės pasinaudoti penktadienį ir visą savaitgalį arba tol, bus akcinių prekių. 

 „Maxima X“ parduotuvėje, adresu Vilniaus g. 48A, akcinių prekių sąraše: popieriniai rankšluosčiai „Favorit“ už 1 eurą, kilogramas pomidorų už 1 eurą, medaus pyragas (350 g) už 1 eurą, moteriškos pėdkelnės „Incanto“ už 1 eurą, virtos „Samsono“ pieniškos dešrelės (310 g) už 1 eurą.

2019 metais „Maximos“ pradėtas „Ačiū“ turas yra skirtas stiprinti bendradarbiavimą su Lietuvos gamintojais šalies regionuose bei miestelių bendruomenėmis. Įgyvendindama kampanijos „Ačiū, Lietuva“ iniciatyvas, „Maxima“ siekia paskatinti pirkėjus rinktis Lietuvos gamintojų ir ūkininkų produkciją. Ypač – savo regiono gamintojų gaminius, taip prisidedant prie savo krašto ir šalies ekonomikos augimo.

„Ačiū“ turas yra aplankęs Anykščius, Visaginą, Kėdainius, Marijampolę, Telšius, Druskininkus, Palangą, Radviliškį ir Ukmergę, o šiais metais jau pabuvojo Alytuje ir Tauragėje. 

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

3 Comments

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.