„Ačiū“ turo renginiai atšaukiami

Prekybos tinklo „Maxima“ organizuojamo „Ačiū“ turo renginiai šį penktadienį Pasvalyje neįvyks. Imantis prevencinių veiksmų užkirsti kelią koronosviruso plitimui, atšaukiami Pasvalio krašto gamintojų apdovanojimai bei „Ačiū“ turo atidarymas ir vaišinimas šventiniais tortais prie „Maxima X“ parduotuvės, adresu Vilniaus g. 48A. Atsiprašome už nepatogumus. 

Kaip anksčiau buvo skelbta, specialiai Pasvaliui yra sukurta akcija, kuriai prekės parinktos iš „P“ raidės – pagal pirmąją Pasvalio miesto vardo raidę.   

Akciniais 5 pasiūlymais pirkėjai galės pasinaudoti penktadienį ir visą savaitgalį arba tol, bus akcinių prekių. 

 „Maxima X“ parduotuvėje, adresu Vilniaus g. 48A, akcinių prekių sąraše: popieriniai rankšluosčiai „Favorit“ už 1 eurą, kilogramas pomidorų už 1 eurą, medaus pyragas (350 g) už 1 eurą, moteriškos pėdkelnės „Incanto“ už 1 eurą, virtos „Samsono“ pieniškos dešrelės (310 g) už 1 eurą.

2019 metais „Maximos“ pradėtas „Ačiū“ turas yra skirtas stiprinti bendradarbiavimą su Lietuvos gamintojais šalies regionuose bei miestelių bendruomenėmis. Įgyvendindama kampanijos „Ačiū, Lietuva“ iniciatyvas, „Maxima“ siekia paskatinti pirkėjus rinktis Lietuvos gamintojų ir ūkininkų produkciją. Ypač – savo regiono gamintojų gaminius, taip prisidedant prie savo krašto ir šalies ekonomikos augimo.

„Ačiū“ turas yra aplankęs Anykščius, Visaginą, Kėdainius, Marijampolę, Telšius, Druskininkus, Palangą, Radviliškį ir Ukmergę, o šiais metais jau pabuvojo Alytuje ir Tauragėje. 

Komentuok su Facebook

Ar skaitėte?

4 Comments

  1. LKŽ (lkz.lt) žodžio „nepatogumas“ reikšmės nerasta; užtai „patogumas“ turi net kelias, iš kurių labiausiai patiko toks pavyzdys: „Dabojau [bernelio] gražumą ir jo p a t o g u m ą ir galvelės razumėlį“…
    Porą pastebėjimų: a) LR premjeras a k c e n t a v o: „Yra netoleruotina atskirų savivaldybių saviveikla. Turim griežtai laikytis įstatymų ir priimti sprendimus, kurie šiuo metu reikalingi“; b) gal kam ir juokinga, tačiau gyvename ekstremalios situacijos valstybės mastu sąlygomis ir labai liūdna, kad įvairaus kalibro didžiavyriai tai suvokia savaip…
    P. S Bebaimiams Pasvaliečiams (iš P didžiosios…) – smagaus apsiPirkimo MaXimos akcijoje! Nežinia tik, ar pėdkelnės už 1 eurą bus „patogios“, o „sosiskos“ – skanios?!?
    P. P. S. Pasirodo, X raidė jau įteisinta l i e t u v i š k o j e abėcėlėje? W su C dažnai matome ant vienų durų, X irgi sulaukė pripažinimo, tai ko tie lenkai dar nori?..

    1. Pas jus dar ne ekstremsli situacija net geriau kad suprastumet i ka dauzysit galva ateity..ne burtai, teisybe, geriau kad butumet pasiruose.. patikekit,zinau ka sakau…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.